GeriDünya Eşini 2 erkekle aldatan kadına 47 milyon dolar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşini 2 erkekle aldatan kadına 47 milyon dolar

ABD’nin Connecticut eyaletindeki bir boşanma davasında yargıç, kocasını iki ayrı erkek ile aldattığını mahkemede açıkça kabul eden bir kadına, eşinin mal varlığından 47 milyon dolar verilmesine karar verdi.

Yargıç Owens, aldatma olaylarının çiftin evliliğini etkilediğini, ancak bunun evliliği bitiren neden olmadığına karar verdi.

Howard Sosin, karısı Susan’ın bilgisayarının bakımı yapılırken, sevgilisiyle arasındaki aşk elektronik postalarını gördü. Susan Sosin, kocasını iki ayrı erkek ile aldattığını mahkemede kabul etti. Bunlardan birini ‘münferit olay’ diye niteleyen Susan Sosin, ikinci ve evli olan aşığı ile daha uzun bir ilişki yaşadı.

Bridgeport’taki mahkeme yargıcı Howard Owens, Susan Sosin’e, 24 milyon dolar nakit para, Manhattan’da yaklaşık 4 milyon dolarlık bir daire, Utah’da 2 milyon dolarlık bir kayak evi, New York’ta 800 bin dolarlık bir başka ev ile 6 milyon dolarlık bir borsa aracı kurum hesabı, sekiz motorlu taşıt ve kocasının satın alıp da vermediği bir yakut mücevherin verilmesine karar verdi.

Bayan Sosin’in avukatı Frederick J. Siege, müvekkilinin alacaklarının 47 milyon dolar kadar olduğunu söyledi. Bu rakam, Howard Sosin’in mal varlıklarının yüzde 27’si. Zinacı kadın Susan Sosin ise mahkemeden yüzde 45 talep etmişti.

Howard Sosin’in mal varlığının 168 milyon dolar olduğu ifade edildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle