GeriDünya 'Cumhurbaşkanıma saldırdın' dedi, boks maçı teklif etti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Cumhurbaşkanıma saldırdın' dedi, boks maçı teklif etti

'Cumhurbaşkanıma saldırdın' dedi, boks maçı teklif etti

Almanya'da yaşayan boksör Şükrü Altay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sık sık eleştiriler yönelten boksör Ünsal Arık'a meydan okudu, "Benim cumhurbaşkanıma, Erdoğan’a saldırdın. Şimdi benimle bir problemin var. Sana meydan okuyorum, ne zaman istersen seni yıkacağım" dedi. Arık ise maç konusunda istekli olmadığını söyledi, "Ciddiye alınacak bir dövüşçü değil" dedi.

Almanya’da Türk kökenli boksör Şükrü Altay, Almanya’da katıldığı tartışma programlarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aleyhine yaptığı yorumlarla tanınan boksör Ünsal Arık’a meydan okudu.

Sosyal medyada paylaştığı video ile Arık ile bir boks maçı yapmak istediği açıklayan Altay, “Benim cumhurbaşkanıma, Erdoğan’a saldırdın. Şimdi benimle bir problemin var. Sana meydan okuyorum, ne zaman istersen seni yıkacağım. Sana bunun sözünü veriyorum” ifadelerini kullandı. Altay’ın Facebook adresinden paylaştığı video yaklaşık 700 bin kişi tarafından izlendi.

"ÜZERİME GÜLDÜRMEM"

Almanya'da yayımlanan "Mittelbayerischen Zeitung" gazetesine konuşan Arık ise kendisine meydan okuyan Altay ile dövüşme konusunda istekli olmadığını söyledi. Arık, “O, ciddi alınacak bir dövüşçü değil, boks dünyasını kendi üzerime güldürecek bir şey yapmam” ifadesini kullandı. 

Cumhurbaşkanıma saldırdın dedi, boks maçı teklif etti

Boksör Ünsal Arık

Yorumları Göster
Yorumları Gizle