GeriDünya En first First Lady
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  15
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En first First Lady

En first First Lady

En first First Lady belli oldu. Modacılar bir numarayı seçti, diğerleri için bir şey söylemedi.

First Lady Carla

Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin iktidardaki ilk yılı doldu. Ama halk desteği o kadar düştü ki, Sarkozy kamuoyunun dikkatini fazla çekmeyerek, yıldönümünü mütevazı biçimde kutladı. Yani birinci yılını kutlamaya utandı.

Buna karşın, İtalyan asıllı Fransa First Ladysi'nin popülaritesi yükselme trendine girdi. Bir yandan cana yakın davranışlarıyla sempati toplayan Fransa First Ladysi eski top model Carla Bruni, diğer yandan da sade giyim tarzıyla beğeni kazanıyor.

Carla Bruni, Avrupalı modacılar tarafından "En first First Lady" olarak gösterildi. Bir Fransız dergisi tarafından Vivienne Westwood, John Galiano, Armani, Lagerfeld gibi ünlü modacılara sorulan "Sizce en şık, en zarif First Lady kim?" sorusuna, hepsi de ilk sırada Fransız First Ladysi'ni gösterdi. Diğer First Ladyler için ise modacılar yorum yapmaktan kaçındı.

Her yurtdışı gezisinde abartıdan uzak, son derece sade ve düz çizgileri tercih ederek dikkat çeken Fransa First Ladysi, İngiltere ziyareti sırasında, Kraliyet Sarayı'nı bile bu şekilde etkilemiş, İngiliz medyası günlerce "Kraliyet ailesi onun yanında köylü kaldı, asıl asilzade Carla Bruni" ifadesini kullanmıştı.

Son olarak Tunus gezisi sırasında ise Carla Bruni, kadın ve çocuklara gösterdiği yakınlıkla dikkat çekti. İtalyan asıllı Fransız First Lady, popülarite konusunda ise eşini çok gerilerde bırakmaya başladı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle