GeriDünya Duygu Gönel: Bir hayranım 5 metre mektup yolladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Duygu Gönel: Bir hayranım 5 metre mektup yolladı

Duygu Gönel: Bir hayranım 5 metre mektup yolladı

Almanya Süper Starını Arıyor (DSDS) yarışmasında sona yaklaşıldı. 500 bin euroluk para ödüllü yarışmada altı aday final için birbiriyle yarışıyor.

ALTI aday arasında bulunan 22 yaşındaki Duygu Gönel de yarışmanın finaline kalmak için cumartesi akşamı son kez sahne alacak. RTL televizyonunda ekrana gelecek yarışmanın başlama saati 20.15. Altı aday bu kez birer şarkı seslendirecek. Duygu Gönel, Whitney Houston’ın ‘One Moment In Time’ şarkısıyla izleyicilerin karşısına çıkacak. Finale bir adım daha yaklaştığını belirten Duygu Gönel, şunları söyledi:

BAŞTAN SONA OKUDUM

“Yarışmada sona yaklaştıkça adrenalin daha çok yükseliyor. Çok heyecanlanıyorum. Geçen hafta heyecanım nedeniyle gerçek performansımı sergileyemedim. Şimdi altı aday kaldı. Adayların sayısı azaldıkça daha yoğun çalışıyoruz. Bu hafta içini hayranlarımdan gelen mektuplara ayırdım. Bir kutu dolusu mektup aldım. En ilginci ise bir kadın hayranımın bana gönderdiği mektuptu. Tam beş metre uzunluğunda bir kağıda duygularını yazmış. Çok hoşuma gitti. Mektubu baştan sona okudum.”

İKİ KİŞİ ELECENEK

Duygu’nun finale kalması, izleyicilerinden telefonla göndereceği destek mesajlarına bağlı. DSDS yarışmasında Duygu Gönel dışında Alexander Jahnke (29), Alphonso Williams (54), James Brown, Chanelle Wyrsch (20), Maria Voskania (29) ve Noah Schärer (16) yarışıyor. Cumartesi akşamı yapılacak yarışmada iki aday elenecek. Kalan dört aday ise 6 Mayıs’ta yapılacak finalde birincilik için yarışacak.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle