GeriDünya Dünyanın en pahalı boşanma davası
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  12
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dünyanın en pahalı boşanma davası

Dünyanın en pahalı boşanma davası
refid:13098757 ilişkili resim dosyası

Efsane golfçü Tiger Woods'un eşini aldattığı haberleri üzerine dünyadaki önemli bulvar gazeteleri Woods'un karısından boşanacağı iddialarını ortaya attı.

SKANDAL BU FOTOĞRAFLARLA BAŞLADI

Woods eşi Elin Nordegren'den boşanması halinde tarihin en büyük boşanma davasının görüleceği belirtildi. Ünlü golfcu eşi Elin Nordegren'la evlilik sözleşmesi yaptığı ve bu sözleşmenin 300 milyon değerinde olduğu belirtildi. Şimdiye kadar dünyanın en pahalı boşanma davası ünlü basketbolcu Michael Jordan ile eşi Juanita arasında olmuştu. Bu dava Michael Jordan'a 150 milyon dolara mal olmuştu.      

EN AZ 20 DEFA CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİK

Tiger  Woods skandalı tüm hızıyla devam ediyor. Jaimee Grubbs adlı bir garson kız, Tiger Woods ile en az 20 defa cinsel ilişkiye girdiğini söyledi. Golfun efsane ismiyle ilişkisi olduğunu kanıtlamak için 300 tane cep mesajını delil olarak gösteren Jaimee Grubbs, "Tiger'la ilişkimiz 3 yıl sürdü. Bu zaman içinde en az 20 defa cinsel ilişkiye girdik" dedi.

Tiger Woods ise bir internet sitesine yaptığı açıklamada, "Ailemi yalnız bıraktım. Kendi değerlerimle ters düştüm. Aileme hiç hak etmediği şekilde davrandım" dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle