GeriDünya Düğün fotoğrafından utandı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Düğün fotoğrafından utandı

Düğün fotoğrafından utandı
refid:12911791 ilişkili resim dosyası

İngilizlerin en çok izlenen hastane dizilerinden "Casualty"nin ünlü yıldızı Rececca Wheatley düğün fotoğraflarından utandığını söyledi.

BU FOTOĞRAFLARDAN UTANDI

Yıllarca "Casualty" dizisinde rol alarak İngilizlerin gönlünde taht kuran Wheatley, 2005 yılında evlendiğinde 156 kilogram ağırlığındaydı. İki yıl içinde 76 kilo vererek zayıflayan Wheatley, kilo vermenin sağlıklı olduğu mesajını vermek için düğün fotoğraflarını plakat yaparak poz verdi. Şimdi daha sağlıklı olduğunu dile getiren Wheatley, bir zamanlar bu kadar kilolu olduğu için utandığını söyledi.  

Dört yıl içinde 76 kilo verdiği için "Dünyanın En Sağlıklı Zayıflayan" kadını ödülünü kazanan 44 yaşındaki Wheatley, "En mutlu günüme ait fotoğrafları arkadaşlarıma göstermek için albümü açtığımda biraz utandım. Çünkü düğün fotoğraflarımda çok şişman görünüyordum ve bunları kimseye göstermek istemedim" dedi.

DÜNYADAN KISA KISA...

KALAŞNİKOF'UN YARATICISI 90 YAŞINDA
Dünyanın birçok bölgesinde sıkça kullanılan Kalaşnikof otomatik tüfeğinin yaratıcısı Rus Mihail Kalaşnikof, 90 yaşında bile haftada 4 gün çalıştığını belirterek, "İşleyen demir ışıldar" dedi. 90. doğum gününü bugün kutlayan Kalaşnikof, Rus Rossiskaya gazetesine yaptığı açıklamada, mutlu olduğunu ve bu mutluluğa çalışması sayesinde kavuştuğunu anlattı.

EL KAİDE 'Şİİ TEHDİDİNE' ÖFKELİ
Körfez ülkelerinde El Kaide'ye bağlı bir grup, "Şii tehdidinin" Hristiyan ya da Yahudilerin tehdidinden daha önemli olduğunu belirttiği açıklamasında, Müslüman toplumu uyardı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle