GeriDünya Dev adamın düğünü
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dev adamın düğünü

Dev adamın düğünü
refid:10224174 ilişkili resim dosyası

Bir zamanlar "Yarım Tonluk Adam" diye anılan dünyanın en şişman erkeği Meksikalı Manuel Uribe, rejim yapıp 250 kilo verdi ve evlendi.

KAMYONETLE DÜĞÜNE GÖTÜRÜLDÜ

GUINNESS Rekorlar Kitabı’nda 560 kilo ağırlığıyla dünyanın en şişman adamı olarak kayıtlı olan ancak rejim yaparak 250 veren Manuel Uribe (43), uzun süredir birlikte olduğu Claudia Solis (38) ile Meksika’da evlendi. Uribe, 6 yıl yatağından kalkmadan yaşadıktan sonra, yine kendisi gibi 250 kilo ağırlığındayken ölen bir arkadaşının karısı olan Claudia’nın yardımıyla sıkı bir rejim yaparak kilo verdi. Düğün töreninde gelin Claudia Solis, "Çok mutluyum. Birbirimize aşığız" dedi. Uribe de yaptığı konuşmada, bütün istediğinin sevmek ve sevilmek olduğunu söyleyip sözlerini şöyle noktaladı: "Ben aşkın her türlü koşul altında bulunabileceğinin kanıtıyım."

Discovery yayınladı

Düğün, "My Big Fat Mexican Wedding" (Şişko Meksika Düğünüm) adıyla Discovery Channel tarafından naklen yayınlandı. Manuel Uribe, nikah memurunun kendilerini karı-koca ilan etmesinden sonra ağladı ve 400’den fazla davetlinin katıldığı düğünde de rejimini bozmadı. Düğünde, ızgara et, mantar kreması ve sebze çeşitlerinden oluşan düşük kalorili bir menü vardı.

Süslü yatağında kamyonla gitti

Rejim yapıp 310 kilo veren Manuel Uribe, düğünün yapılacağı yere yıllardır üzerinde yattığı karyolasında gitti. Uribe’nin beyaz çarşaflarla süslü yatağı kamyona 10 kişinin yardımıyla yüklenebildi. Düğün konvoyuna polis refakat etti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle