Dünya Haberleri

DÜNYA

  Dekoltesinden sonra gülüşüne taktılar

  Hürriyet Haber
  04.10.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Demokrat Parti’den ABD başkan adaylığını kazanma yolunda hızla ilerleyen Hillary Clinton’ın derin V yakasından sonra bu kez de gülüşü medyada tartışma konusu oldu.

  Bazı talkşovcular, "manyakça gülüş" diye tanımlarken, kimi de soğuk imajını kırmak için Hillary’nin kahkaha attığını öne sürüyor. Hillary’yi sorulardan bıkınca gülme moduna geçen robota benzetenler de var. Hillary’nin ekibi ise "seçmen başkanını gülüşüne bakarak seçmeyecek" yanıtını veriyor.

  ABC’den Kate Snow, "Good Morning America" programında, "Hillary Clinton seçim kampanyasında ya çok iyi vakit geçiriyor ya da muhaliflerini gözündeki ışık ve karnından gelen bir kahkahayla savunmasız bırakabilecek kurnazlıkta ustaca politik yeteneklere sahip" dedi. Fox’tan Sean Hannity ise, Clinton’ın "manyakça gülüşlerinin" seçmenlerini kendisinin basının sıkça göstermek istediği gibi soğuk ve hesapçı bir aday olmadığını kanıtlama çabası içinde olduğu spekülasyonlarına neden olduğunu söyledi. Öte yandan Hillary Clinton, bağışta da ankette de en büyük rakibi Barack Obama’yı solladı. Üçüncü çeyrekte Obama 19 milyon dolar bağış toplarken, Hillary 27 milyon dolar topladı. Washington Post/ABC anketine göre Hillary, Obama’nın 33 puan önüne geçti.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı