GeriDünya Danimarkalı politikacı hayranlarını böyle ödüllendirdi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Danimarkalı politikacı hayranlarını böyle ödüllendirdi

Danimarkalı politikacı hayranlarını böyle ödüllendirdi
refid:30070909-spot ilişkili resim dosyası

Danimarka’da önce Muhafazakar Parti Gençlik Teşkilatı’nda yerel yönetimlere adaylığı sırasında verdiği seksi pozlarla dikkat çeken, daha sonra parti değiştirerek liberal Müttefik Parti’den aday olan genç politikacı Nikita Klaestrup, bu kez de iç çamaşırları ile verdiği poz ile gündeme geldi.

Hafta sonu, Instagram’da takipçi sayısı 120 bin kişiye ulaşan Klaestrup bunu takipçileriyle iç çamaşırlı pozunu paylaşarak kutladı.

Wow! Over 120 k followers ?????? guess who's gonna be celebrating with chocolate, netflix and neglecting my adult responsibilities? ??

Nikita Klæstrup (@nikitaklaestrup) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (13 Eyl 2015, 03:13 PDT)

Yirmi yaşındaki Klaestrup fotoğrafın altına “Vaay! 120 binin üzerinde takipçi. Tahmin edin kim, yetişkin sorumluluklarına aldırmayarak, bunu çikolata ve netflix ile kutlayacak?“ diye yazdı.

Klaestrup’un bu davranışı, medyaya “Nikita hayranlarını iç çamaşırları ile ödüllendiriyor” şeklinde yansıdı. Verdiği cesur pozlarla ünlenen Klaestrup, bazı kişilerce, gençlere kötü örnek olduğu gerekçesiyle eleştirilmiş ancak çok sayıda hayran kazanarak destek bulmuştu.Yorumları Göster
Yorumları Gizle