Dünya Haberleri

DÜNYA

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'de

  AA
  24.01.2015 - 15:36 | Son Güncelleme:

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cibuti'de temel atma törenine katıldı. Cibutililer, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dans ve tezahüratlarla sevgilerini gösterdiler. Erdoğan, palalarla gösteri yapan gençleri bir süre izledi, sonra yanlarına gitti. Daha parlak görünmesi için palaların üzeri folyo ile kaplanmıştı. Cumhurbaşkanı da ilginç bulduğu bu tablo karşısında folyoları bir süre inceledi.

  CİBUTİ ZİYARETİNDEN KARELER

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Burhan Bey Caddesi Yenileme Projesi için düzenlenen temel atma törenine katıldı.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cibuti Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki basın toplantısının ardından, törenin yapılacağı meydana geçti.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibutide

  Cibuti'nin yerel danslarıyla ve halkın sevgi gösterileriyle karşılanan Erdoğan ve Guelleh, proje kapsamında yenilenen kaldırıma taş yerleştirerek, temsili temel attı. Cumhurbaşkanları, proje hakkında yetkililerden bilgi aldı.
  Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibutide

  Danslar ve tezahüratlarla kendisine sevgi gösteren Cibutilileri yanlarına giderek selamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir çocuğu kucağına alarak sevdi.
  Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibutide

  Törenin yapıldığı alandan Cibuti Meclisi'ne yürüyerek geçen Erdoğan ve Guelleh, yol boyunca vatandaşları selamladı.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibutide

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibutide

  EN BÜYÜK 168’İNCİ
  IMF’nin 2013 yılı ekonomik görünüm raporuna göre Cibuti dünyanın en büyük 168’inci ekonomisi. 188 ülke arasında 168’inci olan Cibuti’nin 2013 yılı sonu verilerine göre 2.7 milyar dolarlık gayri safi yurt içi hasılası var.


  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı