GeriDünya Cook'un eski karısı, ilanla sevgili buldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cook'un eski karısı, ilanla sevgili buldu

İngiltere Dışişleri Bakanı Robin Cook'un 28 yıl evlilikten sonra boşandığı eşi Margaret'in (51) bir ‘eş bulma ajansı’ aracılığıyla sevgili bulduğu bildirildi.

Doktor olan Margaret Cook'un ‘Club Sirius’ adlı bir tanıştırma ajansı yoluyla bulduğu sevgilisinin de adının ‘Robin’ olması, İngiltere basınının ‘Margaret, mutluluğu ikinci Robin’de arıyor' şeklinde başlıklar kullanmasına neden oldu.

Club Sirius'a sevgili bulabilmek için bir yıllığına 400 sterlin (185 milyon lira) ücret ödediği belirtilen Margaret Cook'un, eski eşi gibi sakallı olan sevgilisinin, 60 yaşında ve özel bir şirketten emekli olduğu kaydediliyor.

Edinburgh'da yaşayan Robin Howie, basın mensuplarının ‘Kabine’nin önemli bakanlarından birinin eski eşiyle çıkmak nasıl bir şey' sorusunu ‘centilmen bir erkek ilişkileri hakkında yorum yapmaz’ diyerek yanıtsız bıraktı.

Bu arada, doktor eşi Margaret Cook'dan boşandıktan sonra, geçtiğimiz Nisan ayında sekreteri Gaynor Regan ile evlenen Dışişleri Bakanı Robin Cook da eski eşi gibi hızlı bir aşk yaşıyor.

Cook, Avusturya'daki AB Dışişleri Bakanları toplantısına gideceğine yeni eşiyle tatile çıktığı için İngiltere ve AB çevrelerinin eleştiri bombardımanına hedef olmuştu.Yorumları Göster
Yorumları Gizle