GeriDünya Çocuk odasında piton dehşeti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  48
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuk odasında piton dehşeti

Çocuk odasında piton dehşeti

Dev piton yılanı akvaryumdan kaçarak 2 yaşandaki kızın odasına girdi ve can pazarı başladı.

PİTON BÖYLE YAKALANDI

ABD'nin Florida eyaletinde 2 yaşındaki bir kız çocuğu piton yılanının boğması sonucu hayatını kaybetti.  Florida'da Jaren Hare (23) isimli annesinin Charles Jason Darnell (32) isimli erkek arkadaşına ait Burmese türünden yaklaşık 3.5 metre uzunluğundaki albino bir piton yılanının boğduğu 2 yaşındaki Shaiunna Hare isimli kız çocuğu hayatını kaybetti. 

Pitonun sahibi Darnell olayın ardından polise verdiği ifadede, Salı gecesi piton yılanını cam bir akvaryumun içinde bir çantaya koyduğunu ancak ertesi sabah kalktığında yılanın kaçmış olduğunu gördüğünü belirtti. Bu arada aynı evde 2 çocuğun daha yaşadığı ve Darnell'in yaklaşık 2 metre uzunluğunda bir boa yılanının da bulunduğu öğrenildi.

Darnell, piton yılanını aramak için Shaiunna'nın odasına girdiğinde yılanı ona dolanarak sarılmış, sıkarken ve yutmaya çalışırken gördüğünü ve kızı bırakana dek yılanı bıçakladığını ancak yılandan kızı kurtardığı halde olay yerine çağrılan ambulans gelene kadar Shaiunna'nın hayatını kaybettiğini ifade etti. Öte yandan Darnell'in piton beslemek için gereken vahşi hayvan besleme izni bulunmaması sebebiyle yargılanacağı aynı zamanda küçük bir çocuğun hayatını tehlikeye atmaktan dolayı da ayrıca ceza alacağı tahmin ediliyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle