Dünya Clinton’un gizli ölçüleri
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Clinton’un gizli ölçüleri

Arkansas Valisi iken Bill Clinton'un kendisini oral sekse zorladığı iddiasıyla Başkan aleyhine dava adan Paula Jones, küçük Bill'in özelliklerini açıkladı. ABD'nin saygın dergilerinden New Yorker'in ciddi yazarlarından Jeffrey Toobin'in araştırmasına göre Paula Jones, mahkemeye verdiği ifadede Başkan Clinton'un cinsel organını şöyle tarif ediyor:

‘Cinsel arzunun doruğunda Clinton’un penisinin boyu 12.5 santim. Çapı ise 2.4 santim. Erkeklik organı düz değil bir tarafa yönelmiş.'

Clinton'a yönelik cinsel taciz davası 26 Mayıs 1998 tarihinde Arkansas'ta başlayacak. Paula Jones'un davacı, Clinton'un ise davalı olacağı bu mahkeme şimdiden çok şenlikli geçeceğe benziyor. Başkan'ı avukatları temsil edecek. Clinton, sanık sandalyesinde oturmayacak ama bilirkişi raporları yeterli bulunmazsa ‘belge’ olarak ‘dava konusu uzvun’ fotoğraflarını mahkemeye sunmak zorunda kalacak.

Bir devlet büyüğünün, hele dünyanın en güçlü ülkesinin liderinin cinsel uzvunun mahkemede teşhir edilmesi duyulmuş değil. Ancak Paula Jones, Clinton’un organını teşhis edebilirim. Yalan söylüyorsam mahkemeye çıksın' diye ABD Başkanı'na meydan okumaya devam ediyor. Jüri Jones'un tarifiyle fotoğrafları karşılaştırarak, cinsel taciz iddiasının doğru olup olmadığını anlamaya çalışacak. Paula Jones, 8 Mayıs 1991 tarihinde bir özel koruma görevlisinin kendisini Clinton'un Little Rock'da kaldığı Excelsior Oteli'ndeki dairesine götürdüğünü söylüyor. Paula ‘Yalnız kaldığımız zaman Vali Clinton pantolonunu indirdi, ereksiyona ulaşmış uzvunu teşhir ederek ‘öpmemi' istedi. Reddettim' diyor. O zaman bekar bir kadın olan sekreter 3 yıl sonra Bill Clinton, ABD başkanı seçildiğinde aklı başına gelip cinsel taciz davası açıyor.

Patlak gözleri, turşuluk patlıcan burnuyla güzellikten fazlaca nasibini almamış, ağır makyajı ve süper mini eteğiyle hafif kadın görünümündeki Paula Jones'ın Clinton'ın uzvunun ayrıntılarını nasıl tesbit etmiş, bunca yıl nasıl unutmamış, büyük merak konusu. Kocası Steve, Bill Clinton'ın cezalandırılmasında eşi kadar kararlı. ‘Bu adamın ( Clinton) seks sorunları var. Bana kalırsa cinsi sapık.' diye öfkeyle konuşuyor.

Clinton'un sevgilisiymiş

Cinsel taciz davası yüzünden Başkan'ın ‘eski sevgilileri’ tek tek ifade vermeye çağrılırken, Paula Jones'un avukatları da Bill Clinton'la lise yıllarından bu yana ilişkisi bulunduğunu iddia eden Dolly Kyle Browning'i buldular. Clinton'la sınıf arkadaşı olan Browning, ‘30 yıldır bazen platonik, bazen de daha ötesinde bir ilişki içinde olduk’ diyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle