Dünya Haberleri

DÜNYA

  Christy Mack hastanelik oldu

  hurriyet.com.tr
  13.08.2014 - 09:53 | Son Güncelleme:

  Eski sevgilisi tarafından hunharca dövülen dünyaca ünlü porno yıldızı Christy Mack, tanınmayacak hale geldi.

  Ringlerde "Savaş Makinesi" adıyla tanınan Jon Koppenhaver isimli dövüşçü tarafından Las Vegas'taki evinde dövülen 23 yaşındaki Mack, hastanede çekilen fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

  Polis tarafından aranan Koppenhaver'ın, Cuma günü sabaha karşı görmeye gittiği Mack'in evinde bir erkekle karşılaşınca kıskançlık krizine girdiği belirtildi. Polis evdeki diğer kişinin de saldırıya uğradığını ve ciddi şekilde yaralandığını açıkladı.

  Mack, olayın ardından yaptığı açıklamada, "Koppenhaver'la Mayıs'ta ayrıldık ve evimden San Diego'ya taşındı. Cuma sabahı habersiz şekilde evime geldi. Eve geldiğinde, ben ve arkadaşım giyinik ve silahsızdık. Tek bir kelime etmeden arkadaşımı dövmeye başladı. Sonra da bana yöneldi. Beni soyup, önüne duş almaya zorladı. Ardından sürükleyerek çıkardı ve yüzüme vurmaya başladı. Bana kaç kere vurduğunu bilemiyorum. 18 kemiğim kırık. Burnum da iki yerinden kırıldı. Dişlerim yok. Sol gözüm görmüyor. Dişlerim döküldüğü için düzgün konuşamıyorum, çiğneyemiyorum. Kendi başıma yürüyemiyorum. Kaburgam çatlak" dedi.

  Eski sevgilisinin kendisini mutfaktan aldığı bıçakla da tehdit ettiğini söyleyen Mack, "Daha önce de beni defalarca dövmüştü. Ama hiç bu kadar kötüsü olmamıştı... Bana tecavüz edeceğini söyledi ama beceremedi" ifadesini kullandı.

  Elindeki bıçak kırılan Koppenhaver yenisini bulmak için mutfağa gittiğinde evin arka kapısından kaçmayı başaran Mack, komşularından birine çırılçıplak sığındığını ve acilen hastaneye gittiklerini belirtti.

  Mack'in arkadaşları ve akrabaları, San Diego'daki bir gece kulübünde olay çıkardığı için 2012 yılında bir sene hapis yatan Koppenhaver'ın nerede olduğu hakkında bilgi paylaşanlara 5 bin dolar ödül verileceğini duyurdu.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı