GeriDünya Cherie’nin 40 yıl önce öpüştüğü genci buldular
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cherie’nin 40 yıl önce öpüştüğü genci buldular

İngiliz basını 40 yıl önce Başbakan Tony Blair’in eşi Cherie’nin öpüştüğü çocuğu bulup manşete taşıdı. Bir haritalama şirketini ziyaret ederken Liverpool’u göstermelerini isteyen Cherie, orada yedi yaşındayken bir köprünün altında bir çocukla öpüştüğünü söyledi ve adını da verdi.

Muhabirler, birkaç saat içinde Stephen Smerdon’ı buldular. Şirket ziyaretinde Liverpool’da büyüdüğü sokağın ekrana getirilmesini isteyen Cherie Blair, yakınlarda bir yeri işaret ederek, ‘İlk kez öpüştüğüm yer, yedi yaşındaydım. Demiryolu köprüsünün altıydı, çocuğun adı da Stephen Smerdon’dı’ dedi.

Birkaç saat sonra gazeteciler Smerdon’ın izini buldular. Üç kez evlenmiş olan Smerdon, Hertfordshire’da bir bar işletiyordu. Smerdon, Cherie ile ilgili sadece iyi anıları olduğunu söyleyerek öpüşmenin ikisi de 11 yaşındayken gerçekleştiğini iddia etti ve ‘Hiç unutmayacağım. Çok sevimli bir kızdı. Bütün oğlanlar peşindeydi, ama ona yaklaşabilen ben oldum. Öpüşmeye de ben teşvik ettim’ dedi. Asla sevgili olmadıklarını söyleyen Smerdon, ‘O zamanlar, bir kızı öptüğünde onunla evlenmen gerektiğini ya da onu hamile bırakacağını sanırdın’ diye konuştu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle