Dünya Haberleri

DÜNYA

  Charlotte, 13’ünde gibi görünmüyordu

  Hürriyet Haber
  01.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Antalya’da tatil yaparken Alman genci Marco W.’nin cinsel tacizine uğradığı iddia edilen İngiliz kızı Charlotte M’nin 13 yaşından büyük gösterdiği öne sürüldü.

  Aynı dönemde Antalya’daki otelde tatil yapan Alman Loraine W. kızın 16 yaşında gibi durduğunu iddia etti. Pro7 kanalında yayınlanan "Sam" programına katılan Loraine, "Baştan beri bu kızın 16 yaşında olduğunu söyledim. En azından bu yaşlarda olduğunu tahmin ettim. Bu kadar küçük olduğu hiç aklıma gelmedi, çünkü sürekli son moda kıyafetlerle ortalıkta dolaşıyordu. İnsan isterse kendini olduğundan büyük gösterebilir" dedi.

  13 yaşındaki Charlotte’un kız kardeşiyle birlikte, gece geç saatlere kadar diskoda eğlendiği belirtilirken annenin de kızları pek kontrol etmediği kaydedildi. Marco’nun arkadaşı olduğu belirtilen Loraine, "İki kız kardeş hep beraberdi, ayrıca fazla içtiklerini de söylemem gerekiyor. Otelde pembe ve yeşil bantlar vardı. Yeşil bandı olanlar alkol alabiliyordu. Bu kızların da kollarında yeşil bant olduğundan, yaşlarının büyük olduğunu sandık" dedi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı