GeriDünya Chandra'nın çığlığı ve kırmızı lekeli bir pantolon
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Chandra'nın çığlığı ve kırmızı lekeli bir pantolon

Stajyer Chandra Levy'nin kaybolduğu gün genç kızın apartmanından bir çığlık yükseldiği ileri sürülüyor. Kongre üyesi Condit'in evinde bulunan kırmızı lekeli pantolon da, Monica Lewinsky'nin Uçkurgate davasındaki sperm lekeli, GAP marka mavi elbisesini hatırlattı.

ABD'de Temsilciler Meclisi'nin çapkın üyesi Gary Condit ile genç ve seksi Chandra Levy'nin başrolleri paylaştığı kayıp stajyer skandalı, pembe diziler misali gizemli iddialarla gelişiyor. 30 Nisan'dan bu yana haber alınamayan Levy'nin hamile olduğu, Condit'in evinde sadomazoşist ilişkiler içinde aletler bulunduğu iddialarından sonra şimdi de olay gecesi genç kadının apartmanında bir kadın çığlığı duyulduğu ve polisin haberdar edildiği ortaya çıktı. Banyosunda bir damla kan bulunan Condit'in evinde kırmızı lekeli bir pantolon şüphe çekti.

Son olarak basın, Levy'nin kaybolduğu 30 Nisan'da sabaha karşı bir kadın çığlığı duyan bir komşunun, acil yardım hattı 911'i aradığını ortaya çıkardı.

Beyaz Saray eski stajyeri Monica Lewinsky ile Eski Başkan Bill Clinton'ın Uçkurgate Skandalı ve Oval Ofis fantezilerinin tanığı ‘‘lekeli’’ meşhur, GAP marka mavi elbisesini çağrıştıran bu skandalda da kırmızı lekeli pantolon gündemde. Condit'in avukatı üzerinde kırmızı leke bulunan pantolonun polis tarafından alıkonulmasına izin vermedi. Bütün şüphelerin üzerinde toplandığı Condit'in banyosunda da bir kan damlası bulunmuştu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle