GeriDünya Cani kız, mahkemede suçunu reddetti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  11
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cani kız, mahkemede suçunu reddetti

Cani kız, mahkemede suçunu reddetti
refid:13162997 ilişkili resim dosyası

Satanist eğilimleri olan ABD'li genç kız, 9 yaşındaki komşu kızını önce boğdu, ardından defalarca bıçaklayarak öldürdü. Polise verdiği ifadede suçunu itiraf etti, mahkemede "Suçsuzum" diye yalvardı.

15'LİK CANİ KIZ GALERİ

Komşularının 9 yaşındaki kızını bıçaklayarak öldüren 15 yaşındaki Alyssa Bustamante'nin çıkarıldığı mahkemede birinci dereceden cinayet ile yargılanmasına karar verildi. Bu karar ile cani kız ömür boyu hapis cezasıyla karşı karşıya.             

ABD’nin Missouri eyaletinde 21 Ekim günü 9 yaşındaki Elizebeth Olten adlı kız kaybolmuş, polis 2 gün süren arama çalışmaları sonucunda kızın cesedini ormanlık arazide bulmuştu. 

SATANİST CİNAYETİ KURBANI
Alyssa Bustamante’nin kurbanı Elizebeth’i ilk olarak boğduğu, ardından boğazını kestiği ve defalarca bıçakladıktan sonra kazdığı mezara gömdüğü tespit edilmişti. Satanist eğilimli kız mahkemede suçsuz olduğunu söylemesine rağmen, polise verdiği ilk ifadede "insan öldürmenin nasıl bir şey olduğunu hissetmek için bu cinayeti işlediğini" söyleyerek suçunu itiraf etmişti.

Akıl sağlığı yerinde olmadığı belirtilen Bustamante’nin 2 yıl önce intihar girişiminde bulunduğu belirtilirken, Facebook sayfasında satanist eğilimlerden bahsettiği iddia ediliyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle