GeriDünya Cameron, Carla’ya direnemedi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cameron, Carla’ya direnemedi

Cameron, Carla’ya direnemedi
refid:15071311 ilişkili resim dosyası

İngiltere’nin yeni başbakanı David Cameron, Londra’da ilk kez dün Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ile bir araya geldi.

Sarkozy, Charles de Gaulle’ün, Almanya işgali altındaki Fransa’ya seslendiği ünlü radyo konuşmasının 70’nci yıldönümünde Londra’daki De Gaulle Anıtı’na çelenk bıraktı ve konuşmayı yaptığı BBC stüdyosunu ziyaret etti. Charles de Gaulle, BBC’deki bu konuşmada vatandaşlarından Nazi işgaline karşı direnmelerini istemişti.

Cameron’ın gözü kaydı                              

Sarkozy ailesinin İngiltere ziyareti beklendiği gibi renkli geçti. Güzelliğiyle Adalıları büyüleyen Nicolas Sarkozy’nin eşi Carla Bruni, medyanın ilgi odağı oldu. Eski top model, kameralar karşısında her zamanki gibi rahat ve kendinden emin bir görüntü verdi.
Ziyaret en ilginç ânıysa, Cameronların, Sarkozy çiftiyle birlikte, İngiltere Başbakanı’nın meşhur “Downing Sokağı 10 numara”daki çalışma ofisinin önünde verdiği poz sırasında yaşandı. Hatıra fotoğrafı çekilirken Carla Bruni, gazetecileri eğlendirecek şekilde ayaklarını çapraz hâle getirip bir adım öne çıktı. Bruni’nin ne yaptığını anlamaya çalışan David Cameron ve eşi Samantha işte tam bu anda objektiflere yakalandı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle