GeriDünya Bu görüntü gizlice çekildi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  38
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu görüntü gizlice çekildi

Bu görüntü gizlice çekildi
refid:12972161 ilişkili resim dosyası

Çık çık bitmiyor. Burj Dubai dünyanın en yüksek binası. Tam 818 metre yüksekliğinde. Binanın resmi açılışı Ocak 2010'da yapılacak ve şimdiye kadar zirveden görüntü çekilmesine izin verilmedi.

GÖRÜNTÜ ZİRVEDEN GİZLİCE ÇEKİLDİ-WEB TV

Alman Bild gazetesi Burj Dubai'nin zirvesinden çekilen görüntüleri ele geçirerek yayınladı. Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai kentinde inşa edilen Burj Dubai 818 metreyle dünyanın en yüksek binası unvanına sahip.

Burj Dubai'nin zirvesinden aşağıya bakıldığında yerdeki bir insan neredeyse sinek gibi görülüyor. Alman Bild gazetesinin ele geçirdiği görüntüleri binada çalışan inşaat işçileri çekti. Dünyanın en büyük binasının açılış töreni 4 Ocak 2010'da yapılacak.


DÜNYADAN KISA KISA...

GENELEVDE KONSER VERİLECEK
Genelevde klasik müzik konseri verilecek. Eserlerde erotik şarkılardan seçildi. Almanya'nın doğusundaki Leipzig kentinde bir klasik müzik orkestrası, "konser salonlarının atmosferinden uzak" dinleyicilerle buluşmak için başlattığı dizi konserleri çerçevesinde cuma günü bir genelevde konser verecek.

DOMUZ GRİBİ OLDU AMA BEBEĞİNİ SAĞLIKLI DOĞURDU
Çin'in kuzeyinde bulunan Hıbey eyaletinin Çinhuangdao şehrinde, İnfluenza A/H1N1 virüsünün yol açtığı domuz gribi hastası bir kadın, sağlıklı bir erkek çocuk dünyaya getirdi.çin'in kuzeyinde bulunan Hıbey eyaletinin Çinhuangdao şehrinde, İnfluenza A/H1N1 virüsünün yol açtığı Domuz gribi hastası bir kadın, sağlıklı bir erkek çocuk dünyaya getirdi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle