Dünya ‘Biri Araplar'ı zayıflatıyor'
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

‘Biri Araplar'ı zayıflatıyor'

‘Biri Araplar'ı zayıflatıyor'

Biri Bizi Gözetliyor programındaki gibi bir eve kapanıp kilo verme yarışına girdiler.

Suudi Arabistan ve Dubai'den uydu aracılığıyla Avrupa, Kuzey Amerika, Asya ve Ortadoğu ülkelerine televizyon yayını yapan MBC kanalı, bir ilke daha imza atarak, televizyonda ‘Biri bizi zayıflatıyor' benzeri zayıflama yarışma programını yayınlamaya başladı.

Erkek ve kadınlardan oluşan kilolu yarışmacılar, Türkiye'deki ‘Biri Bizi Gözetliyor' programındaki gibi bir evin içinde yaşarken, katıldıkları çeşitli etkinliklerde en fazla çabayı göstererek, en fazla kiloyu vermeye çalışıyor.

‘Çemberimde Gül Oya', ‘Gümüş', ‘Ihlamurlar Altında' dizilerini Arap ülkelerinde yayına sokmasıyla Türkiye'de de adını duyuran kanalın zayıflama yarışmasına katılan kadınların bir bölümünün başlarının kapalı olduğu, egzersizleri yaparken zorlandıkları göze çarptı.

‘Biri Arapları zayıflatıyor

Kendilerine verilen diyet yemeklerini yiyen, çeşitli egzersizleri yapan ve yürüme bandında koşmaya çalışan kilolu adaylar her etkinliğin sonunda bitkin düşerken zayıflamaya ve yarışmayı kazanmaya kararlı olduklarını söyledi. Her hafta başarısız olan bir adayın ‘Zayıflama evinden' elendiği belirtildi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle