GeriDünya Beyaz Saray'da sürpriz görüşme! Bu pozu verdiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beyaz Saray'da sürpriz görüşme! Bu pozu verdiler

Reality şov yıldızı Kim Kardashian, uyuşturucu suçuna rağmen ömür boyu hapis cezası alan ve 21 yıldır içeride olan beş çocuk annesi mahkum Alice Marie Johnson’ın affedilmesi için ABD Başkanı Donald Trump’ı Beyaz Saray'da ziyaret etti.

ABD'de reality şov programları ile ünlü olan Kim Kardashian, ABD'de tutukluluğu en çok tartışılan isimlerden biri olan Alice Marie Johnson’ın affedilmesi için ABD Başkanı Donald Trump ile görüştü. 

1997 yılında ömür boyu hapis cezasına çarptırılan ve halen Alabama’daki bir cezaevinde bulunan Alice Marie Johnson’ın affedilmesi konusu uzun süredir ABD basınını meşgul ediyor. 

Trump görüşme sonrasında Twitter hesabından Kardashian'la birlikte çekilmiş bir fotoğraf paylaştı. Trump, mesajında "Kim Kardashian'la bugün hapishane reformu ve cezalandırma hakkında konuştuk" ifadelerini kullandı.

Beyaz Sarayda sürpriz görüşme Bu pozu verdiler

Trump, Twitter hesabında Kardashian ile "harika bir görüşme" yaptıklarını açıklarken Kardashian, Trump'a teşekkür etti ve "Başkan'ın, ilk sefer için, şiddet içermeyen uyuşturucu suçundan ömür boyu hapis cezasını çeken Alice Marie Johnson'ı affetmesini ümit ediyoruz." paylaşımını yaptı.

Alice Marie Johnson, uyuşturucu satıcıları arasındaki mesajları iletmekten 1996'da şartlı tahliyesiz ömür boyu hapse mahkum edilmişti.

Destekçileri ve ailesi, Johnson'ın birçok programda aktif olan örnek bir mahkum olduğunu belirtiyor.  Trump'ın damadı Jared Kushner'in, Kardashian ile Johnson konusunda aylardır görüşme yaptığı ifade ediliyor.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle