GeriDünya Berlusconi'nin haremi varmış
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Berlusconi'nin haremi varmış

Berlusconi'nin haremi varmış
refid:16771653 ilişkili resim dosyası

İtalya’nın Milano Savcılığı tarafından hakkında “görevini kötüye kullanma” ve “küçük yaşta biriyle fuhuş” iddialarıyla soruşturma başlatılan Başbakan Silvio Berlusconi’nin 14 dairelik bir ‘haremi’ olduğu ortaya çıktı.

Projesi Berlusconi tarafından hayata geçirilen ve Milano 2 lüks yerleşim sitesinde, aynı apartmanda bulunan 14 dairenin tam anlamıyla Berlusconi’nin haremi için ayrıldığı ortaya çıktı. Dairelerde oturan genç kızların kiralarını parayla değil seks hizmeti vererek ödedikleri iddia edildi.

 

Sözkonusu harem, geçen yıl 17 yaşındayken Berlusconi’yle menfaat karşılığı cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen soruşturmanın başrol oyunusu “Ruby” takma ismini kullanan Fas asıllı Karima El Mahroug’un ifadesinden hareketle ortaya çıkartıldı. Savcılık talimatıyla 14 dairede arama yapan emniyet güçleri, burada Berlusconi tarafından verilmiş çeşitli hediyeler ve iddiaları doğrulayan kayıtlar buldu.

 

Apartmanda yaşayan kızların organizasyonundan soruşturmaya “fuhuşa yardım” suçlamasıyla halihazırda dahil olan Lombardia Bölge Meclisi Üyesi Nicole Minetti ile birlikte gazeteci Emilio Fede, Fotoğraf Ajansı sahibi Lele Mora ve Berlusconi’nin kişisel bütçesinden sorumlu olan Giuseppe Spinelli tarafından yapıldığı öne sürüldü.

 

Berlusconi’nin sahibi olduğı televizyon kanallarındaki çeşitli prgramlarda “show girl” olarak çalıştığı tespit edilen haremde Karima El Mahroug’un dışında, İris Berardi, ikizler Eleonora ve İmma De Vivo, Elisa Toti, Aris Espinoza, Barbara Guerra, İoana Visan, Marysthelle Garcia Polanco, Barbara Faggioli, Miriam Loddo, Alessandra Sorcinelli, Raissa Skorkina ve Lisa Barizonte’nin bulunduğu öne sürüldü. 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle