GeriDünya Belçikalı güzelin tartışma çıkaracak ‘antilop’ pozu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Belçikalı güzelin tartışma çıkaracak ‘antilop’ pozu

Belçikalı güzelin tartışma çıkaracak ‘antilop’ pozu
refid:26784068 ilişkili resim dosyası

Brezilya’daki Dünya Kupası’nda tribünde görüntülenmesinin ardından dev Fransız kozmetik ve güzellik firması L’Oreal’in model olarak anlaşma yaptığı Belçikalı Axelle Despiegelaere’in hayvan hakları savunucularını kızdıran bir fotoğrafı ortaya çıktı.

Fotoğrafta Axelle, elinde tüfekle ölü bir antilobun başında görülüyor. The Sydney Morning Herald gazetesinin haberinde 17 yaşındaki genç kızın paylaştığı fotoğrafın Afrika’da çekildiği belirtildi.

Belçikalı güzelin tartışma çıkaracak ‘antilop’ pozu

Despiegelaere, Facebook sayfasında yer alan bu fotoğrafı, Dünya Kupası'nda Belçika ile ABD arasında oynanan maç öncesi, "Avcılık sadece ölüm kalım meselesi değildir. Bundan çok daha önemlidir. Bu fotoğraf yaklaşık bir sene önce çekildi... Bugün Amerikalıları avlamaya hazır olun" notuyla paylaştı. Axelle fotoğrafa yapılan eleştirel yorumlara cevaben "şaka yaptığını ve kimsenin üstüne alınmamasını istediğini" yazdı.

Belçikalı güzelin tartışma çıkaracak ‘antilop’ pozu

L’OREAL ÇİN’DEKİ TESTLER NEDENİYLE TEPKİ ALIYORDU
Halihazırda Çin’de hayvanlar üzerinde kozmetik testler yaptığı için hayvan hakları gruplarının hedefinde olan L’Oreal’in yeni modelinin ortaya çıkan bu fotoğrafları sonrası tavrının ne olacağı merak ediliyor.

Belçikalı güzelin tartışma çıkaracak ‘antilop’ pozu DÜNYA KUPASININ KAZANANI O OLDU

İKİNCİ KENDALL JONES VAKASI
Birkaç gün önce Amerikalı Teksas Üniversitesi öğrencisi Kendall Jones, avladığı vahşi hayvanların fotoğraflarından oluşan bir Facebook sayfası oluşturduğu için sosyal medyada büyük tepki almış ve sayfa kapatılmıştı.


Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle