GeriDünya Başkan yardımcısından beklenmedik hareket
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Başkan yardımcısından beklenmedik hareket

Başkan yardımcısından beklenmedik hareket
refid:13602289 ilişkili resim dosyası

Sokak ortasında bir vatandaşla tartışan belediye başkan yardımcısı davranışıyla şoke etti.

Yunanistan'ın Rodop ili Egiru Belediyesi Başkan Yardımcısı Apostolos Papakis'in tartıştığı bir vatandaşı ısırarak hastanelik ettiği bildirildi.

Yunan basını, Papakis'in, henüz anlaşılamayan bir nedenle çıkan kavgada, Simeon Cimo adlı vatandaşın yanağını ısırarak koparttığını duyurdu.

Yaralının hastaneye sevk edilerek ameliyata alındığı belirtilen haberlerde, tarafların birbirlerinden şikayetçi oldukları kaydedildi.

YUNAN DOKTORLAR GREVE GİDİYOR

Öte yandan Yunanistan'da kamu ve özel hastanelerde çalışan doktorlar, “hastalara uygulanan tedavi ile ilgili görüş ayrılıklarının  medya organlarının hedefi olmasını ve sağlık çalışanlarının teşhir edilmesini”  protesto etmek amacıyla 24 saatlik greve gitti.

Yunan basını, söz konusu greve Atina ile Pire kentlerinin de içinde yer aldığı Atika bölgesinde çalışan serbest doktorların da katıldığını duyurdular.

Haberlerde, grev süresince hastanelerde acil servis ve güvenlik ekiplerinin görev yapacağı kaydedildi.

ATİNA'DA OLAYLI GECE

Başkent Atina'da ise sabaha karşı park halinde araçların hedef alındığı saldırılar düzenlendi.

Yunan medyası, Argirupoli semtinde 03.15 sularında düzenlenen saldırılarda, 3 motosiklet ile bir özel aracın kimlikleri henüz belirlenemeyen kişilerce kundaklandığını duyurdu.

Saldırıda yaralanan olmadığı, ancak araçlarda ciddi maddi hasar meydana geldiği belirtilirken, saldırganların yakalanmasına yönelik çalışmaların sürdüğü açıklandı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle