GeriDünya Avusturya’yı dehşete düşüren kıskanç Türk
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  14
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Avusturya’yı dehşete düşüren kıskanç Türk

Avusturya’yı dehşete düşüren kıskanç Türk
refid:7470669 ilişkili resim dosyası

Avusturya’da yaşayan 76 yaşındaki bir Türk, yoldan geçerken karısına gülümseyen 58 yaşındaki bir başka Türk’ü av tüfeğiyle öldürüp penisini kesti.

7 çocuk babası katil zanlısı, cinayeti kıskançlıktan işlediğini itiraf etti. "Karımla 20 yıldır ilişkisi vardı. Ona 10 yıl önce bu ilişkiyi kesmelerini söylemiştim. Şimdi artık evliliğim kurtuldu" dedi.

AVUSTURYA’nın başkenti Viyana yakınlarındaki Wimpassing Köyü’nde önceki gece işlenen cinayet, ülkede şok etkisi yarattı. 76 yaşındaki bir Türk, sokak ortasında av tüfeğiyle 58 yaşındaki bir Türk’ü arkadan vurdu; daha sonra yanına giderek yerde yatan kurbanının pantolonunu açıp bıçakla penisini kesti. 58 yaşındaki Türk olay yerinde kan kaybından can verdi.

KARIMLA İLİŞKİLİYDİ

Olay çarşamba gecesi 22.00 civarında çevrede oturan insanların gözleri önünde meydana geldi. Polisler katil zanlısı Türk’ü evinde yakaladı. Zanlı ifadesinde, cinayeti kıskançlık yüzünden işlediğini itiraf etti. Polisin verdiği bilgiye göre katil zanlısı, karısı ile maktul arasında 20 yıldır ilişki olduğunu, 10 yıl önce ilişkiyle son vermesi konusunda kurbanını uyardığını söyledi. Zanlı, "Onu öldürdüm, evliliğimi kurtardım" dedi.

Aşağı Avusturya Asayiş Şubesi Basın Sözcüsü Frank Polzer’in verdiği bilgiye göre olay şöyle gelişti: 76 yaşındaki katil zanlısı Türk, kendisinden 10 yaş genç karısıyla Wimpassing’te yolda giderken, eskiden işyerinden tanıdığı 58 yaşındaki Türk’ün karşıdan karısına gülümseyip el salladığını gördü.

Bunun üzerine öfkelenen kıskanç Türk, çarşamba günü gidip bir av tüfeği satın aldı. Avusturya’da av tüfeği satın almak için izin gerekmiyor. Kurbanının Wimpassing’te işten çıkmasını bekledi ve yol ortasında arkadan ateş ederek vurdu. Sonra yanına gidip pantolonunu açtı ve yanında getirdiği bıçakla penisini kestikten sonra bıçağı atıp evine gitti.

Frank Polzer, öldürülen kişiyle zanlının karısı arasında hiçbir aşk ilişkisi bulunmadığını, zanlının çok kıskanç biri olduğunu ve sadece bir gülümseme üzerine cinayeti planlamış olacağını belirtti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle