GeriDünya Askeri Müze’de seks skandalı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Askeri Müze’de seks skandalı

Askeri Müze’de seks skandalı
refid:15167087 ilişkili resim dosyası

Tarihinin en büyük ekonomik krizini yaşayan Yunanistan’da çevirdiği porno filmin DVD kasetleri 4 milyon euro satınca büyük üne kavuşan manken-şarkıcı Julia Aleksandratu yeni bir seks skandalı ile bu defa silahlı kuvvetleri karıştırdı.

Yunan Genelkurmay Başkanlığı, Aleksandratu’nun askerliğini yapan ana muhalefetteki Yeni Demokrasi Partisi’nin Genel Sekreteri Lefteris Zagoritis’in oğlu Geramisos ile kapalı olduğu bir saatte Atina’daki Savaş Müzesi’ne gittiği ve müzenin garajında seviştiği iddiasıyla soruşturma açtı. Yunan medyasına göre, askerliğini Savaş Müzesi’nde yapan Gerasimos Zagoritis 19 haziranda Aleksandratu ile birlikte önce bir gece kulübünde eğlendi. Çift sabaha karşı kapalı olan Savaş Müzesi’ne gitti. Nöbetçi asker, Aleksadratu’yu görünce müze kapısı açtı. Çift önce müzeyi dolaştı ardından da askerlerin uyuduğu koğuşa girdi. Uyanan askerler Aleksadratu’yu görünce kıyamet koptu. Bir süre koğuşta kalan çift müzeden ayrıldı ve müzenin garajında cipin içinde sevişti.

Genelkurmay Başkanlığı, kameralardan olayı tespit etti. Tezkeresine iki ay kalan Zagoiritis’e 1 ay hapis cezası verilmesi bekleniyor.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle