GeriDünya Arnold’u Clinton’a çevirdiler
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arnold’u Clinton’a çevirdiler

California'da vali adayı olan aktör Arnold Schwarzenegger hakkında eski ABD Başkanı Bill Clinton gibi bir sürü cinsel taciz iddiası basına yansımaya başladı. Kadınların cinsel taciz iddiası üzerine Schwarzenegger, ‘‘kötü davrandığını’’ kabul ederek özür diledi.

Aralarında İngiliz ITV kanalının röportajcısı Anna Richardson'ın da bulunduğu altı kadın Arnie'nin cinsel tacizine uğradığını iddia ediyor. 29 yaşındaki Richardson, 2000 yılının Aralık ayında Londra'daki Dorchester otelinde röportaj sırasında Arnold'un memesini sıktığını söylüyor. Anna, tacizi şöyle anlatıyor;

‘‘Memelerime bakıp duruyordu, ‘‘kas çalıştın mı’’ dedi. Tokalaşmak için elimi uzattım, beni yakalayıp dizine oturttu. ‘‘Gitmeden önce, memelerin gerçek mi bilmek istiyorum’’ dedi. Bu sırada parmağını meme ucumun etrafında gezdirdi ve ‘‘bunlar gerçek’’ dedi.’’

Arnold'un basın sözcüsü Sherly Main ise ‘‘bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz?’’ diyerek Anna'nın memelerini ellettiğini öne sürüyor.

Ancak beş diğer kadın daha Arnold'un tacizine uğradığını iddia ediyor. 1975 yılında o zamanlar 19 yaşında olan evli bir kadın cimnastik salonunda memesini sıktığını öne sürüyor. 1980 yılında da benzer bir tacizin yaşandığı iddia ediliyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle