GeriDünya Annesi 24 gündür Tunahan’ı arıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Annesi 24 gündür Tunahan’ı arıyor

Annesi 24 gündür Tunahan’ı arıyor

23 Haziran’da Hamburg’da kaybolan boksör Tunahan Keser’in annesi Hediye Keser oğlunu boynuna astığı fotoğrafıyla arıyor. Köln’de yaşayan anne Hediye Keser, kalabalık ortamlarda ve caddelerde dolaşarak oğlunun durumuna dikkati çekmek istiyor. Polisin ve yetkililerin, oğlunun bulunması konusunda yeterince ilgi göstermediğini düşünen Hediye Keser, “Ne olur oğlumu bir an önce bulsunlar” diyor.

 

PROFESYONEL boksör olan Tunahan’ın bahis çetesi tarafından kaçırılmış olabileceğini belirten Hediye Keser, şunları anlattı:
“Oğlumla kaybolduğu gün telefonla görüştük; kız arkadaşıyla birlikte yanıma geleceğini söyledi. Bayram ziyaretine geleceklerdi. Kız arkadaşını da arayarak Köln’e gideceklerini ve hazırlanmasını söylemiş. Akşam üzeri işten çıkıp kız arkadaşını alarak Köln’e hareket edeceklerdi. Ancak kız arkadaşı hazırlandığı halde ona gitmemiş. 23 Haziran günü, akşam üzeri kayboldu. Kaybolduğu cadde kalabalık bir yer. Ama nasıl kimse görememiş anlamıyorum. Zorla kaçırsalar direnir; kolayca da kandırıp götüremezler. Tunahan herkes tarafından sevilen bir gençti. Olanları anlayamıyorum. Oğlum bizlere çok bağlıydı. İmkanı olsa mutlaka bize haber verir, bizi böyle çaresiz bırakmazdı.”
NASIL KAYBOLDU?
Başarılı bir boksör olan Tunahan Keser, 23 Haziran günü Hamburg’da ringe çıkacaktı. Ancak günler kala maç iptal edildi. 23 Haziran günü saat 00.30 sıralarında eski Avrupa Şampiyonu ve Tunahan’ın antrenörü Khoren Gevor (37) kimliği belirsiz bir kişi tarafından bacağından vuruldu. Aynı gün, bu olaydan 17 saat sonra, Kollau Caddesi’ndeki iş yerinden çıkan Tunahan Keser hiçbir iz bırakmadan kayboldu. Hamburg polisinin verdiği bilgiye göre, Tunahan Keser, Kollau Caddesi’nde en son saat 17.30 sıralarında görüldü. Tunahan’ın Kollau Caddesi’nde bulunan otomobilinde polisin yaptığı incelemede bir ize rastlanmadı. Hem antrenörü Khoren Gevor’e yapılan silahlı saldırı, hem de Tunahan’ın kaybolması olayı haftalardır aydınlatılamadı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle