GeriDünya Almanya'da eski sevgili dehşeti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Almanya'da eski sevgili dehşeti

Almanya'da eski sevgili dehşeti

Stuttgart’ta 37 yaşındaki Türk, kendisini terk eden sevgilisini sokakta bıçaklamak istedi. Yanındaki üç küçük çocuğuyla birlikte yakınlardaki kasaba sığınan kadını, araya giren müşteriler de kurtaramadı. Eski sevgili, adı açıklanmayan genç kadını, çocuklarının gözleri önünde bıçaklayarak öldürdü. Kaçan katil zanlısı, bir garajda sarhoş halde uyurken yakalandı.

Almanya’nın Stuttgart kentinde 37 yaşındaki Türk, kendisini terk eden sevgilisini, kaçtığı kasapta yakalayıp, çocuklarının gözü önünde bıçaklayarak öldürdü. Kadın olay yerinde can verdi.

Almanyada eski sevgili dehşeti


Terk edilmeyi kabullenemeyen Türk, dün eski sevgilisiyle sokakta karşılaştı. Yanında üç çocuğu bulunduğu halde kadına saldıran eski sevgili, kadını bıçaklamak istedi.

Genç kadın, çocuklarıyla birlikte yakınlardaki kasaba sığındı. Peşinden koşan eski sevgili, engel olmak isteyenlere rağmen kadını, üç küçük çocuğunun gözü önünde bıçakladı.

Almanyada eski sevgili dehşeti

Aldığı bıçak darbeleriyle kanlar içinde yere yığılan kadın, ilk yardım ekipleri gelemeden hayatını kaybetti.

Polis, cinayetten sonra kaçan katil zanlısının yerini kısa sürede belirledi. Yapılan baskında katil zanlısını sarhoş halde garajda uyurken yakaladı.

Almanyada eski sevgili dehşeti

Polis, katil zanlısıyla kadının bir süre birlikte yaşadığını, bu birliktelikten üç çocukları olduğunu bildirdi. Kadına daha önce şiddet uyguladığı ve başka kavgalara da karıştığı için poliste kaydı bulunan zanlıyı genç kadının bir süre önce terk ettiği öğrenildi. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle