Dünya Haberleri

DÜNYA

  Almanya’da bir kadın komşusunun oğluna tecavüz etti

  BERLİN
  15.12.2017 - 12:38 | Son Güncelleme:

  Almanya’da 13 yaşındaki bir erkek çocuğuna defalarca tecavüz eden dört çocuk annesi kadın, iki yıl hapis ve 200 saat kamu yararına çalışma cezası aldı.

  ÇALIŞMADIĞI için devlet yardımıyla geçimini sağlayan 32 yaşındaki Anja B., iki yıl önce iyi ilişki içinde bulunduğu komşusunun 13 yaşındaki oğlunu birlikte film izlemek bahanesiyle evine çağırdı. Ancak film seyrederken küçük çocuğa önce taciz, ardından da tecavüz etti. Daha sonraki günlerde de çocuğa tecavüze devam etti.
  Almanya’nın Kamenz kentinde görülen davada suçunu kabul eden Anja B.’nin kendisini savunma şekli hem hakimi hem de mahkeme salonunda bulunanları şoke etti. Anja B., “O bana âşıktı. Ben de ona âşık oldum. Bana mesajlar attı” dedi.
  Tecavüz suçlusu kadının savunmasını dinleyen 54 yaşındaki hakim ise, “15 yıllık ceza hakimliğim süresince ilk kez böyle bir dava gördüm” diyerek kadına tepki gösterdi. Mahkeme, komşusunun çocuğuna tecavüz eden sanığa, 2 yıl hapis ile kamu yararına faaliyet gösteren bir kurumda 200 saat çalışma cezası verdi.

  Etiketler: ALMANYA , TECAVÜZ , Anja B. , Kamenz
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı