GeriDünya Almanya'da 'Başarı Stratejisi' semineri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Almanya'da 'Başarı Stratejisi' semineri

Almanya'da 'Başarı Stratejisi' semineri

Darmstadt Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Hessen Eyaleti Atatürkçü Düşünce Derneği (HeADD) Onursal Başkanı, Yüksek Makine Mühendisi Mahmut Telli, ‘Başarı Stratejileri’ konulu seminerde, olumlu düşünceye sahip insanların stresle daha iyi başa çıkıp, zamanı da iyi yönetmeleri durumunda çok başarılı olabileceklerini söyledi.

Mahmut Telli, Frankfurt Dr. Hoch’s Konservatoryumu’nda verdiği seminerde başarılı insanların olumlu düşüncelerinin yanı sıra iletişim becerileri ile motive etme yeteneklerine de dikkat çekti.

Telli, yıllardan beri araştırmalar yaptığı başarı stratejisine, kariyeri ve dernek başkanlığı boyunca elde ettiği deneyimlerini de katarak gündelik yaşam için gerekli rehber oluşturdu.

BAŞKANSOLOS ÇELİK DE KATILDI

Toplantıya katılan Frankfurt Başkonsolosu Mustafa Çelik, yeni kurulan Türk Alman Eğitim Platformu’na dikkati çekti. Çelik, Türk kökenli gençlerin, akademik ve mesleki eğitim imkanlarından daha iyi faydalanmaları konusunda sivil toplum örgütleriyle birlikte bu çalışmalara ağırlık vereceklerini söyledi.

HeADD Başkanı Eren Tiryaki, başkonsolosluğun inisyatifiyle temeli atılan iletişim ağı platforma desteklediklerini söyledi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle