GeriDünya ABD’de kaybolan kedi Kanada’da bulundu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

ABD’de kaybolan kedi Kanada’da bulundu

ABD’de kaybolan kedi Kanada’da bulundu
refid:9785704 ilişkili resim dosyası

ABD’nin Güney Carolina Eyaleti’nde kaybolan bir ev kedisi, 1610 kilometre uzaklıktaki Kanada’nın Quebec Bölgesi’nde bulundu.

Haziran ayında Myrtle Beach’de kaybolan "Slyvester" adındaki erkek kedinin sahibi Janet Nease umudunu tamamen yitirmişti. Ancak, Montreal’den arayan Marie Chevarie, Nease’ye iyi haber verdi. 17 yaşındaki Slyvester, bir deri bir kemik, bir ayağı da kırık bir şekilde ve yüzünde kanlar ile bir otoparkta yürürken kötü bir halde bulundu. Chevarie’nin gelini Marie Dionne, durumunun hiç de iyi olmamasına rağmen, Sylvester’in çevresine iyi davrandığını söyledi.

Kedinin boğazındaki tasmada Janet Nease’in telefon numarası vardı. Nease derhal Montreal’e gitti ve kedisini ilk iş olarak veterinere götürdü. Sylvester tedavi altına alındı ve iyileşeceği belirtildi. Ancak, hala, Sylvester’in 1610 kilometre yolu kat ederek ABD’den Kanada’ya nasıl gittiği bilinmiyor. Nease’in tahminine göre, Sylvester, evin yakınındaki bir kamp alanına gitti ve orada kamp yapıp Kanada’ya dönen bazı kişilerin araçlarından birine girdi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle