GeriDünya 8 yıldır kayıp olan kız bulundu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

8 yıldır kayıp olan kız bulundu

8 yıldır kayıp olan kız bulundu

/images/100/0x0/55ea774af018fbb8f881c5f1
Natascha Kampusch 10 yaşındayken kaçırılmış, yakalanması için ülke çapında büyük bir operasyon başlatılmıştı. Avusturya medyası, kızı kaçırdığı sanılan Wolfgang Prikopil adlı bir kişinin bir trenin altına atlayarak intihar ettiğini bildirdi.

Prikopil dün polisle kovalamaca yaşamış, ardından kırmızı BMW arabası terk edilmiş halde bulunmuştu. Zanlının evindeki bir garajda bulunan 18 yaşındaki genç kızın, Natascha Kampusch olduğunu söylüyor.

/images/100/0x0/55ea774af018fbb8f881c5f3
Kızın vücudundaki belirgin bir yara izi Kampusch'unkiyle aynı; ailesi de ona inandıklarını söylüyor.Ancak polis emin olmak için bugün çıkacak DNA sonuçlarını bekliyor.

Sağlık durumu iyi olduğu belirtilen genç kız, kaçırıldığından beri başkent Viyana'nın hemen dışındaki Strasshof'taki garajda tutulduğunu belirtiyor. Avusturya medyasına göre dört metre boyunda, üç metre enindeki garajın 50x50 santim boyutlarında bir kapısı vardı.İçindeyse bir yatak ve çocuk kitaplarıyla dolu bir kitaplık bulunuyordu.

Polis kaynakları kızın teninin uzun süredir güneş görmemiş gibi porselen kadar beyaz olduğunu, ancak konuşma ve okuma-yazma konusunda zorluk çekmediğini söylüyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle