Dünya Haberleri

DÜNYA

  30 milyon kadın var biri bile benim değil

  hurriyet.com.tr
  06.08.2009 - 13:06 | Son Güncelleme:

  Fitnes salonunu basarak 3 kadını öldüren katilin karşı cinsle olan problemlerinden dolayı dehşet saçtığı ortaya çıktı. Günlüğündeki "ABD'de 30 milyon kadın var ama hiçbiri benim değil" sözleri garip durumu ortaya koydu.

  SPOR SALONU KANA BULANDI

  ABD'de 48 yaşındaki bir adam fitness salonunu basarak 3 kadını öldürdü, 7 kadını ise yaraladı. Vahşet sonrası olayı araştıran ABD polisi korkunç bir gerçekle karşılaştı.

  Katilin yapmayı planladığı eylemi 9 aydır bir internet sitesinde yayınladığı ortaya çıktı. 2008 Kasım ayından beri katlimaı planlayan George Sodini'nin karşı cinsle ilişkilerinde problemler yaşadığı görülüyor.

  İnternet sitesinde mesajlar yazan katil, "Kadınlar beni sevmiyor. Tahminime göre ABD'de 30 milyon kadın karşı cinsten biriyle birlikte olmak istiyor. Ama ben onlardan birini bulamıyorum" diyor.

  Başka bir mesajında ise şunu belirtiyor: "Eğer hayatımı kontrol edebilsem daha mutlu olurdum ama son 30 yıldır hayatım üzerinde bir türlü kontrol kuramıyorum."

  FİTNESS SALONUNDA DEHŞET

  ABD'nin Pittsburgh bölgesinde ihbar telefonuyla fitness salonuna giden polis 3 ölü ve 7 yaralı kadın bulmuştu.

  Pittsburgh'un banliyölerinden Bridgeville'de meydana gelen olayla ilgili olarak polis yetkilileri, önceki gece bir ihbar telefonu geldiğini ve Bridgeville'deki bir sağlık merkezinde bir kişinin ateş açtığını bildirdiğini söyledi.

  Görgü tanıklarına göre, sağlık merkezinden içeri giren silahlı bir kişi, içeride sağa sola ateş etmeye başladı. Saldırganın 12 ile 15 el ateş ettiğini söyleyen tanıklar, ateş açılması üzerine binada bulunan herkesin kaçmaya başladığını söyledi.

  Yetkililer, saldırıda yaralanan 7 kadının bölgedeki iki hastanede tedavi altına alındığını kaydetti.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı