GeriDünya Üç aylık bebeği fareler yedi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  12
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Üç aylık bebeği fareler yedi!

Üç aylık bebeği fareler yedi!

Güney Afrika'da şoke edici bir vahşet yaşandı. İkiz bebek sahibi anne, bebeklerinden birini evde bıraktı. Anne, döndüğünde bebeğinin bir fare tarafından kanlar içinde bırakıldığını ve hayatını kaybettiğini gördü.

Güney Afrika'nın Johannesburg şehrinde 26 yaşındaki bir kadın, ikiz bebeklerinden birini evde bırakarak gece kulübüne gitti. Üç aylık bebeklerden kız olanı yanına alıp erkek olanı evde bırakan kadın, döndüğünde korkunç bir görüntüyle karşılaştı.

İngiliz The Sun gazetesinde yer alan habere göre, ismi açıklanmayan kadın, eve döndüğünde bebeğinin kanlar içinde kalan cesediyle karşılaştı. Çığlıklar atarak ağlamaya başlayan kadının sesini duyan komşuları, tüyler ürperten olayı şu sözlerle anlatı:

"Zavallı bebeğin dili, gözleri ve parmakları kemirgenler tarafından yenmişti. Küçük bedeninin bazı parçaları kayıptı. Cesedin kalan kısmında dev farelerin ısırık izleri ve yaralar olduğunu fark ettik."

ANNEYE BÜYÜK TEPKİ

Kadına tepki gösteren komşuları, "Bu kadın hapiste çürümeli, annelik yapmasına izin verilmemeli" görüşünü savundu. Bir komşu, "Bu bölgede çok sayıda dev fareler var. Kadın sorumsuzluğu anlaşılmasın diye 'Bebeğim yandı' dedi. Ama biz bebeğin cesedini gördük. Bunu kesinlikle fareler yaptı. Bebekleri evde bırakıp, geç saatlere kadar gelmiyor" ifadesini kullandı. Güney Afrika'da benzer bir olay, 2011 yılında da yaşanmıştı. Başkent Cape Town'da Lunathi Dwadwa isimli bir bebeği de fare yemişti. (Yeni Şafak)

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle