GeriDünya 20 yıldır kanepe yiyerek yaşıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

20 yıldır kanepe yiyerek yaşıyor

20 yıldır kanepe yiyerek yaşıyor
refid:16822636 ilişkili resim dosyası

ABD’nin TLC televizyon kanalında gösterilen “My Strange Addiction” (Benim Garip Alışkanlığım) adlı programa katılan Adele adındaki genç kadın, yaptıklarıyla görenleri hayrete düşürdü.

20 YILDAN BERİ MİNDER YİYOR/WEB TV

 

Soyadı açıklanmayan 30 yaşındaki Adele, tam 20 yıldan beri kanepe, yastık ve koltukların iç malzemelerini yediğini anlattı. Dahası, alışkanlığından edindiği takıntı yüzünden, gittiği davetlerde kürk elbiseler giydiğini belirtti.

 

Adele, minder yeme hastalığının 10 yaşında, anne ve babasının ayrıldığı zaman başladığını söyledi. Stres ve gerginliğin erken yaşta kurbanı olan genç kadın, o yaşında garip bir huy edinerek minderlerin içlerini yemeye başladı.

 

Bu alışkanlık öyle bir noktaya geldi ki, Adele araba kullanırken bile leblebi yermiş gibi sünger yemeyi saplantı haline getirdi.

 

Adele’nin anlattıklarından, minder yemeye başladığı günden bu yana yaklaşık 90 kilo minder yediği tamin ediliyor. Bu miktar, yedi kanepe ve iki koltuğu kaplayacak malzemeye eşit.

 

Genç kadın, alışkanlığının içerdiği sağlık tehdidine rağmen kendisini minder yemekten alıkoyamadığını belirtti. Adele, “Beni hasta edebileceğini biliyorum ama yemekten geri duramıyorum. Gün boyunca ufak parçalar halinde ufaladığım parçaları yiyorum” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle