Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
09 Ekim 2015 Cuma 11:50

 ADnet  
Reklam için
Hürriyet Anasayfa > Tüm Dünya Haberleri
Önceki Haber     Sonraki Haber

Adam tutup karısına tecavüz ettirdi

4 Haziran 2009
ABD'nin Kuzey Carolina eyaletinde bir kişi, internetteki bir ilan sitesinden adam tutarak karısına tecevüz ettirdiği gerekçesiyle tutuklandı.

ABD'nin Kuzey Carolina eyaletinde bir kişi, internetteki bir ilan sitesinden adam tutarak karısına tecevüz ettirdiği gerekçesiyle tutuklandı.
Polis yetkililerinin açıklamasına göre, 25 yaşındaki sanığın karısı pazar sabahı polise telefon ederek, yatak odasında bıçaklı bir adam tarafından tecavüze uğradığını, kocasının da olay sırasında odada bulunduğunu bildirdi.

Çiftin iki çocuğunun da olay sırasında evde bulunduğunu, ancak olaydan haberdar olmadıklarını belirten polis yetkilileri, yapılan soruşturmada kocanın sitedeki ilanlardan birini bularak, karısına “korkutucu taktiklerle” tecavüz etmesi konusunda anlaştığının belirlendiğini söyledi.

Kadının olayla ilgili önceden bilgisi bulunmadığını da belirten yetkililer, kocanın saldırgana para ödeyip ödemediğinin bilinmediğini de söyledi.

Duruşmadan önce cezaevinden çıkabilmesi için kefalet ücretinin 200 bin dolar olarak belirlendiği kocanın mahkemeye birinci dereceden tecavüzün yanı sıra olayla ilgili benzeri suçlamalardan da çıkacağı belirtildi.

İNTERNETTE TECAVÜZ GÖRÜNTÜLERİ

Phoenix'te ise, 20 yaşındaki Jonathon Richard Hock, sarhoş bir kadına tecavüz ettiği ve tecavüz görüntülerini internette yayımladığı gerekçesiyle tutuklandı.

Polis açıklamasına göre, kadının evinde yapılan görüşmede ev sahibesinin sarhoş olup sızmasından yararlanan Hock, kadına tecavüz etti ve tecavüz görüntülerinin canlı olarak internette yayımladı.

Yetkililer, ayrıca olayla ilgili iki fotoğrafın da bir başka internet sitesine gönderildiğinin belirlendiğini kaydetti. Bu tür olayların bilinenden daha fazla ve korkutucu düzeyde olmasından endişe ettiklerini belirten yetkililer, mağdurların mahcubiyet veya utanç nedeniyle sessiz kaldığını, ancak bunların sadece şikayetle ortaya çıkarılabildiğini vurguladı.
  Yorum Sayısı 3 / 37     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>
Bu haberin diğer yorumları
hakkı hakkı 05/06/2009 - 0:20
Beyaz Melek en rezil ülke ise neden koşar adımlarla amerikaya gitmek istiyorsunuz oradaki sistem oturmuş ve tıkır tıkır işliyor siz önce ülkedeki duruma ve rezilliğe bakın mesela Hüsyin üzmez davası gibi
Çok İyi %21 İyi %19 Normal %19 Kötü %19 Beğenmedim %19
FIKRI nin FIKRI 04/06/2009 - 21:31
TEKNOLOJI CIKTI MERTLIK BOZULDU(DELIKLI DEMIR DEMIS KÖROGLU;AMA SIMDI OLSAYDI HERHAL BÖYLE DERDI)
Çok İyi %20 İyi %20 Normal %20 Kötü %20 Beğenmedim %20
piri reis 04/06/2009 - 17:28
Evet cok dogru sayin yorumcu arkadas.200 bin dolar.burdaki ismi ise bailout.ama bu parayi bir arada gormen nedeyse mumkun degil arti surekli goz hapsi ve bulundugun yeri terk edemezsin ve surekli bir gozetmenin var.daha anlatayim mi.Bizde de hemen hemen ayni seyler uygulansa toplum daha rahat eder
Çok İyi %24 İyi %17 Normal %17 Kötü %17 Beğenmedim %22
Bu haberin diğer yorumcuları
oktay erol
beyaz melek
Ekrem VERGİLİ
ferit sarıkaya
Özge KARATAŞ
Erdoğan Özgenç
hakan Berker
UGUR ANDIC
ayşe kasalak
pelin henek
kemal serhat
Arife Yılmaz
YORUM ANALİZ
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Hürriyet veya hurriyet.com.tr sorumlu tutulamaz.
  Yorum Sayısı 3 / 37     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>
Bu haberin diğer yorumları
Diğer Haberler
          Vuslat Doğan      Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Anneyiz.biz Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH