« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dünya yıldızına 'hokey' teklifi

Genç neslin en büyük idollerinden biri olan pop yıldızı Justin Bieber, buz hokeyinin küçük lig takımlarından Bakersfield Condors’tan 2012-13 sezonu için teklif aldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kaliforniya merkezli buz hokeyi takımı Bakersfield Condors, Justin Bieber’ın dans figürleri ve sahne performansından daha çok şeye sahip olduğunu düşünüyor. Kanadalı pop fenomenine gelecek ECHL sezonu için kontrat öneren Condors, Bieber’ın takıma önemli katkı verebileceğini ifade etti.

tr.eurosport.com'un haberine göre; Büyük bir buz hokeyi hayranı olan Justin Bieber, geçen yılın Aralık ayında ülkesinin takımlarından Toronto Maple Leafs ile antrenmana çıkmıştı.

Bu videoyu izleyen Bakersfield koçu Matt O’Dette, Bieber’a ilişkin, “O, yetenek ve sertliğin birleşimine sahip. Bunu görmek zordur, gözlemciler de bana onun oyun için ideal ellere ve iyi bir şut yeteneğine sahip olduğunu söylediler. Bence ona biraz hız kazandırabiliriz” şeklinde konuştu. Takım sözcüsü Bartl ise Bieber’ın menajeriyle teklifle ilgili kontak kurduklarını söylerken, Bakersfieldcondors.com sitesinin olayı açıkladıktan sonra 30 dakikalığına çöktüğünü ifade etti.

Bakersfield Condors, ülke genelinde yaratıcı pazarlama hamleleriyle biliniyor. Kaliforniya ekibi, Mart 2011 yılında “Charlie Sheen gecesi” organize etmişti.

Doğu Yakası Hokey Ligi’nde mücadele eden Bakersfield Condors daha önce NHL’e, Yutataka Fukufuji, Alexandre Bolduc ve Justin Pogge gibi isimler gönderme başarısı gösterdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler