Ege Haberleri

EGE

  Dünya güzelleri Aliağa’da

  Hürriyet Haber
  30 Temmuz 2015 - 01:18Son Güncelleme : 28 Temmuz 2015 - 11:31

  İZMİR’in Aliağa İlçesi’nde 15 Ağustos 2015 Cumartesi günü 6’ıncısı düzenlenecek olan Miss Exclusive of The World Güzellik Yarışması’na 44 ülkeden güzeller katılacak.

  Dünya güzelleri Aliağa’da

  İzmir’in sanayi devi Aliağa, bu yıl yine muhteşem bir görsel şova sahne olacak. 15 Ağustos Cumartesi günü 6’ıncısı düzenlenecek olan Miss Exclusive of The World Güzellik Yarışması’nda 44 ülkeden, kendi ülkeleri veya uluslararası yarışmalar da derece almış ülke güzeller yarışacak. 27 Temmuz tarihinden itibaren, Aliağa’da üç hafta sürecek kampa giren ülke güzelleri, doğa, deniz, liman ve sanayi tesislerini gezerek ilçenin tanıtımına da katkıda bulunacak.

  Dünya güzelleri Aliağa’da

  Aliağa Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan özel sahnede gerçekleşecek olan yarışmanın koreografisi Avrupa ve dünyaca bilinen Mariannas Staniulenas tarafından yapılacak. Yarışmanın sunuculuğunu oyuncu Volkan Severcan ve Ayça Varlıer üstlenirken, gecede Serdar Ortaç ve Avrupa’nın yükselen müzik grubu Armiya da sahne alacak.

  Dünya güzelleri Aliağa’da

  Organizasyon komite başkanlığını Çağrı Tortop’un yaptığı yarışmanın jürisinde ise Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Türkan Şoray, Uğurkan Erez, Tülin Şahin, Abdullah Kığılı, Süleyman Orakçıoğlu, Çağla Şikel, Ufuk Kılıç da yer alacak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı