Gündem Haberleri

  Dün de kalpten üç genç ölüm Teğmen Emrah 25 yaşındaydı

  Hürriyet Haber
  21.02.2006 - 01:30 | Son Güncelleme:

  Jandarma Okullar Komutanlığı'nda staj yapan 25 yaşındaki Durmuş, Ankara'daki evinde önceki gün bir arkadaşının cenazesine gitmeden önce girdiği banyoda, kalp krizi geçirip hayatını kaybetti. Çanakkale'ye getirilen Durmuş'un cenazesi için Necip Paşa Camisi'nde askeri tören düzenlendi. Cenaze, burada kılınan namazın ardından Şehir Mezarlığı'nda toprağa verildi.

  Liseli Mehmet 17 yaşındaydı

  KAYSERİ'de, Mimar Sinan Anadolu Meslek Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Sıhhi Tesisat Bölümü 2. sınıf öğrencisi 17 yaşındaki lise 2. sınıf öğrencisi Mehmet Yeşil, odasında arkadaşlarına halkoyunları gösterisi yaparken geçirdiği kalp krizi sonucu öldü. Mehmet Yeşil, cumartesi günü saat 22.00'de yapılacak yoklama öncesi, kaldığı odada arkadaşlarına halkoyunları gösterisi yapmaya başladı. Bir anda fenalaşan ve yere yığılan Yeşil, hastaneye kaldırılırken yolda öldü. Okul Müdürü Hasan Dağ, "doktorlar, ölüm nedeninin kalp krizi olduğunu söyledi. Yapılan incelemede, Mehmet'in kalbinin olması gerekenden 3 santim daha büyük ve zayıf olduğu, daha önce bir kez daha anlaşılamayan bir kalp krizi geçirdiği belirlendi" dedi.

  Uzman çavuş 28 yaşındaydı

  ÇANAKKALE 116’ıncı Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı’nda görevli 1 çocuk babası Fevzi Aslantürk, geçen cumartesi günü evinde kalp krizi geçirdi. Hastaneye götürülen Aslantürk yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Memleketi Kozan Devlet Hastanesi morguna getirilen Fevzi Aslantürk için Hoşkadem Camii’nde düzenlenen törenin ardından Aslanlı Köyü mezarlığında toprağa verildi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı