Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Duisburg Hilalspor'un hedefi zirve

Almanya'nın Duisburg kentinde bulunan Türk kulüplerinden HSV Hilalspor, yenilenmiş kadrosuyla yeni sezona hazır.

Temel Elcivan-DUİSBURG/DHA
SON GÜNCELLEME

Duisburg'un köklü Türk kulüplerinden olan HSV Hilalspor, dün düzenlenen bir proğramla 7.Lig'de (Bezirksliga) mücadele edecek takımını basına tanıttı.

HSV Hilalspor'un tesislerinde düzenlenen tanıtım proğramında, Bezirksliga'da mücadele edecek oyuncular, kulüp başkanı Şenol Yıldırım, Teknik Direktör Recai Demir ve kulüp idarecileri hazır bulundu.

9 YENİ OYUNCU İLE ZİRVE HESAPLARI

17 Ağustos 2012 tarihinde başlayacak olan 2012-2013 Futbol Sezonu için zirveyi hedefleyen HSV Hilalspor, VFB Homberg'ten kaleci Ahmet Taner, KFC Uerdingen'den golcü Sergen Özdemir gibi 12 yeni oyuncuyla kadrosunu güçlendirdi.

Yeni sezonla ilgili habercilere konuşan teknik direktör Recai Demir, "bize katılan yeni oyuncularımızla, iyi bir kadro oluşturduğumuza inanıyoruz.Altyapısı sağlam olan oyuncuları seçtik.Yeni sezona iddialı girmeyi hedefliyoruz, bunun içinde çok çalışmamızın gerektiğini biliyoruz" dedi.

HSV Hilalspor Kulüp başkanı Şenol Yıldırım, "büyük kulüplerin altyapısında yetişmiş çok sayıda oyuncu transfer ederek, bölgemizde iyi yerlere gelmeyi hedefliyoruz.Kulübümüzü destekleyen iş adamlarına teşekkür ederken, sporcu ailelerini ve taraftarımızı oyuncularımıza destek vermeleri için çağrıda bulunmak istiyorum" dedi.Şenol Yıldırım, "HSV Hilalspor olarak beş ayrı takımla farklı liglerde mücadele edeceğiz ve gelecek sene de iki genç takımı daha oluşturmayı planlıyoruz" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz