Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Düğününe çağıramadın bak herkes cenazende

  Şefik DİNÇ/İSTANBUL
  05 Temmuz 2007 - 00:00Son Güncelleme : 05 Temmuz 2007 - 01:06

  Florya’da babasının dönem sonu hediyesi olarak aldığı Mini Cooper’la geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden üniversite öğrencisi 19 yaşındaki Ece Maviş gözyaşları arasında Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

  Ece Maviş’in Adli Tıp Kurumu’ndan alınan cenazesi, yakınları ve arkadaşlarının omuzlarında Ataköy 5’inci Kısım Camii’ne getirildi. Anne Gülin Maviş ile baba Burhan Maviş uzun süre kızlarının tabutuna sarılarak gözyaşı döktü. Kızının telli duvaklı tabutuna sarılan anne Gülin Maviş, "Meleğim, arkadaşlarını düğün çağıramadın, ama bak hepsi cenaze törenine geldi" diyerek gözyaşlarına boğuldu. Anne Maviş kimsesiz çocuklara ve yardıma muhtaç yaşlılara yardım ettiğini söylediği kızının ölmeden önce aşevi açmayı planladığını söyledi. Kızı toprağa verilirken Gülin Maviş, "Şimdi aşevini yalnız mı açacağım. Beni neden yalnız bırakıp gittin" diye ağladı.

  Ailesinin tek çocuğu olan Ece Maviş, otomobilin alındığı gün üyesi olduğu bir arkadaşlık sitesinde, sevincini belirten yazışmalar yapmış. Arkadaşlarıyla internetten mutluluğunu paylaşan Ece’nin bazı ifadelerinden ehliyetinin olmadığı izlenimi edinenlerin iddiaları ise aile tarafından yalanlandı. Yaslı aile kızlarının kesinlikle ehliyetli olduğunu söyledi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı