Ege Haberleri

EGE

  Düğüne gidemeyince maketini gönderdi

  HİLMİ DUYAR/BALIKESİR, (DHA)
  03.07.2012 - 10:30 | Son Güncelleme: 03.07.2012 - 10:30

  Dursunbey’de yaşayan yakın arkadaşı Necati Olçun'un oğlunun sünnet düğününe katılamayan Ramazan Filiz, maket haline getirdiği boy fotoğrafını gönderdi.

  Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’ndeki sünnet düğününe gelenlerden Ramazan Filiz'i tanıyanlar selam verip makete doğru yürüyerek onunla tokalaşmaya kalkıştı. Ramazan Filiz'in maketi Dursunbey’de günün konusu oldu.

  Dursunbey Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Necati Olçun (31), altı yaşındaki oğlu Atakan’ı sünnet ettirmeye karar verdi. Tüm hazırlıkları tamamlayan Necati Olçun düğün davetiyelerini de gönderdi. 10 yıldır çalışma arkadaşı olan Ramazan Filiz’den de düğün töreninde kendisini yalnız bırakmamasını istedi. Ramazan Filiz de bir hafta önce Bursa'da yaşayan kayınbiraderi Özcan Canbey’den de düğün davetiyesi aldı.

  Canbey’in düğünüyle Atakan Olçun’un sünnet düğünü aynı gün ve saate rastlayınca Ramazan Filiz, ilginç bir yöntem uyguladı. Çektirdiği boy fotoğrafını maket haline getirten Ramazan Filiz, arkadaşı Necati Olçun'a haber vererek, onu sünnet düğününün yapıldığı Dursunbey'deki Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi Salonu’na gönderdi. Necati Olçun da Ramazan Filiz'in maketini salonun bir köşesine koydu. Sünnet düğününe gelenlerden Ramazan Filiz'i tanıyanlar selam verip makete doğru yürüyerek onunla tokalaşmaya kalkıştı. Ramazan Filiz’den hiç bir hareket göremeyen arkadaşları onun maket olduğunu fark edince şaşkına döndü. Ramazan Filiz’in maketinin yanına gelip hatıra fotoğrafı çektirenler oldu.

  Ramazan Filiz’in düğüne gönderdiği maketi Dursunbey’de günün konusu oldu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı