Ege Haberleri

EGE

  Düğünde zirve

  Mehmet KURT / DHA
  12 Ağustos 2009 - 00:00Son Güncelleme : 11 Ağustos 2009 - 20:33

  İşdamı Akın Kazançoğlu’nun oğlu Yiğit ile Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi İpek Savaşçı dünyaevine girdi. Görkemli tören, iş ve siyaset dünyasını bir araya getirdi.

  İZMİR Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Akın Kazançoğlu ve eşi Sumru Kazançoğlu’nun oğlu İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğretim üyesi Yard. Doc. Dr. Yiğit Kazançoğlu ile Kimya Yüksek Mühendisi Şevki Şavaşçı ve Buket Savaşçı’nın kızları Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi Yard. Doc. Dr. İpek Savaşçı, Balçova Termal Tesisleri Papatya Bahçesi’nde düzenlenen törenle yaşamlarını birleştirdi.
  5 yıl önce Ege Üniversitesi’nde doktora yaptıkları sırada sınıfta başlayan aşklarını nikah masasına taşıyan çiftin tanıklıklarını İzmir Valisi M. Cahit Kıraç, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Meclis Başkanı Necip Kalkan ve Ege Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rezzan Tatlıdil üstlenirken nikahı Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan kıydı.

  Bol bol dans ettiler

  Geceye katılar davekliler müzik eşliğinde bol bol dans ettiler. İzmir Valisi M. Cahit Kıraç “Bu yuvanın sevgi üzerine kurulmasını, karşılıklı saygı ile yürümesini, bir ömür boyu sürmesini diliyorum” diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı