« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Düğünde şarkı söylediler, damada para taktılar

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Bölgesel Amatör Ligi 2. Grup'ta mücadele eden Hakkari Zapspor'a bu yıl transfer olan Kamerunlu Aime Ojamen ile Malili Salifou Dembele, kısa sürede kent halkının sevgisini kazandı.

Behçet DALMAZ/HAKKARİ DHA
SON GÜNCELLEME

Hafta içi antrenman yapan Afrikalı iki futbolcu, hafta sonları da davet edildikleri düğünlerde halay çekiyor.

ŞARKI SÖYLEYİP, HALAY ÇEKTİLER - WEB TV

Hakkari Zapspor'a transfer olan Kamerunlu Ojamen ile Malili Dembele, kente kısa sürede uyum sağladı. Hafta içi yaptıkları antrenmanlarda bile taraftarlarca ilgiyle takip edilen Ojamen ve Dembele, hafta sonu da davet edildikleri düğünlere katılıyor.

AFRİKALI FUTBOLCULAR HAKKARİ DÜĞÜNÜNDE - FOTO GALERİ

Gazi Mahallesi'nde Recep ve Songül Bor çiftinin düğün törenlerine katılan iki siyahi futbolcu, düğün sahiplerinin şaşkın bakışları arasında bir süre oynanan oyunları izledi. Daha sonra halaya katılan iki futbolcu kısa sürede halaydakilere uyum sağlayarak düğüne katılanlardan büyük alkış aldı. Bununla da yetinmeyen iki futbolcu, yerel sanatçıların elinden mikrofonu kaparak kendi dillerinde şarkılar söyleyerek düğüne renk kattı. İki futbolcu, damat Recep Bor'a 50'şer Dolar takıp düğünden ayrıldı.

HAKKARİ'DE 2 AFRİKALI'YA SEVGİ SELİ

Zapspor Teknik Direktörü Mecit Tekin, iki Afrikalı futbolcuyu transfer etmekle iyi bir kara verdiklerini söyledi. Hafta için antrenmanlarda iyi performans gösteren futbolcuların hafta sonu da Hakkari düğünlerinde aynı performansı sergilediklerini ifade etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz