Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Düğünde maganda kurşununa hedef oldu

  Erhan GÖGEM/KIRIKKALE, (DHA)
  21.08.2006 - 17:34 | Son Güncelleme:

  Kırıkkale'de 21 yaşındaki Mesut Özalp, bir yakınının düğününde maganda kurşununa hedef oldu. Özalp'ın sırtına saplanan serseri kurşun, iki gün sonra ameliyatla çıkarılabildi.

  Olay, iki gün önce Başpınar Mahallesi, Kanuni Caddesi'nde meydana geldi. Çorum'dan Kırıkkale'ye gelerek, yakınlarının sokakta yaptığı düğüne katılan Mesut Özalp, arkadaşlarıyla sohbet ederken, nerden geldiği belli olmayan kurşunla sırtından vuruldu.

  Maganda kurşununa hedef olan Özalp, Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Özalp'ın sırtındaki kurşun ilk müdahalenin ardından gerçekleştirilen başarılı bir operasyonla çıkarıldı. Özalp, “Düğüne yeni gelmiştim.
  Yakınımdakilerle sohbet ediyordum. Sırtıma bir şey girdi. Yakınlarda bir yerden atılan kurşunla yaralandığımı anlayınca hastaneye kaldırıldım. Hastanede ilk müdahale yapıldı ve doktorlar 2 santim daha kurşunun ilerlemesi halinde sakat kalacağımı söyledi. Allah’a şükür, kurşun fazla ilerlememiş” dedi.

  Olayla ilgili soruşturma sürerken, Kırıkkale merkezinde hafta sonunda yapılan düğünlerde 17 kurusu sıkı tabanca ele geçirildiği bildirildi.
  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı