Gündem Haberleri

  Düğün gecesi doğum damadı şaşırttı

  Hürriyet Haber
  21.05.2010 - 20:17 | Son Güncelleme:

  İstanbul’da hastanede bulunan bebek cesedi polisi harekete geçirdi. Eski sevgilisinden hamile kalan Seda B.’nin, olayı gizleyerek evlendiği kocasıyla düğün gecesi hastaneye gelip daha sonra ortadan kaybolduğu belirlendi.

  Bakırköy Devlet Hastanesinde bu sabah saat 09.00’da meydana gelen olayda tuvalete giren bir vatandaş içerde yeni doğmuş bir bebek cesedi olduğunu söyleyerrek haber verdi. Bunun üzerine harekete geçen yetkililer, tuvalete girdiklerinde bebek cesediyle karşılaştı. Olayla ilgili polise haber verilirken güvenlik kameralarında yapılan incelemede çocuğu tuvalette doğuran kişinin Seda B. olduğu ortaya çıktı.

  Cinayet Büro Amirliği dedektifleri eşiyle birlikte hastaneye geldiği tespit edilen Seda B.’yi hastane kayıtlarından adresini tespit ederek Bağcılar’daki evinde gözaltına aldı. Seda B. ile birlikte eşi ve bazı akrabaları da bilgilerine başvurulmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğüne getirildi. Bu arada yeni doğum yapan Seda B. kontrol için götürüldüğü Şişli Etfal Hastanesi, Doğum servisinde tedaviye alındı.

  Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yapılan soruşturmada Seda B.’nin bir süredir birlikte olduğu evli sevgilisinden hamile kaldığı tespit edildi. Genç kadının bir süre sevgilisinin eşinden boşanıp kendisiyle evlenmesini beklediği, ancak bu olmayınca daha önceden tanığı H.B. ile hamile olduğunu gizleyip evlendiği ortaya çıktı. Dün yapılan nikahın ardından düğün gecesinde eşine fenalaştığını söyleyen Seda B.’nin hastane acil servisinde doğum yaptığı tespit edildi. Polis olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü Seda B.’nin tedavisinin ardından Cinayet Büro Amirliğine getirilerek sorgulanacağını, sevgilisinin bulunması için çalışmaların devam ettiğini söylediler.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı