Düğün dünyasının nabzını Lilium tutuyor

Hürriyet Haber
09.07.2015 - 14:35 | Son Güncelleme:

Münih’te gelinlik ve abiye kıyafetler satan Lilium Mode, bir çok genç çiftin evlilik öncesi mutlaka gittikleri bir mağaza.

Sahibi Ömer Kınacı, gelinliklerdeki bu yılın modasını “Gelinliklerde her yıl olduğu gibi bu yılda Fransız danteli olmazsa olmaz. 3 boyutlu danteller, ipeğin her çeşidi, mikado, ziberlin ve transparan tüller de 2015’in en çok tercih edilenleri. Gelinliklerin vazgeçilmezi taçlar bu yıl değişik saç aksesuarları ile tatlı bir rekabette halinde. Etekleri daha kabarık, kuyruklar uzun. Duvaklarda ise kenarı çok yoğun dantelli, işli ve değişik detaylı olanlar ön planda. Minik dantel eldiveni unutmak yok. Bilekte biten beyaz, transparan, zarif eldivenler çok daha şık gösteriyor” sözleriyle anlattı.

Önceki yıllarda pek dikkat edilmeyen bir ayrıntıya da dikkat çeken Kınacı, “Gelinlik tercihi yaparken gelin adaylarının vücut yapılarını, damatla arasındaki fiziksel farkı, düğün tarihini ve mekanını göz önünde bulundurmaları çok önemli. Biz bu detaylar hakkında da yardımcı oluyoruz” dedi.

Etiketler: almanya , avrupa , Münih


EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı