« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Düğümü Yıldırım çözecek

Appiah kalacak mı gidecek mi? Semih prensipte ’evet’ dedi, ama imza atmadı, Euro 2008 sonrası ne olacak? Önder, Moskova için düşünme aşamasında. Zico ile görüşmelerden henüz sonuç alınamadı.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE’de lig bitiminden sonra taraftarların merakla beklediği birçok sorunun cevabı henüz verilmedi. Transferden kamp yerine kadar hiç birşey netlik kazanmadı. Bütün bu soruların cevabını ise sadece başkan Aziz Yıldırım verecek. Teknik direktör Arthur Zico’nun sözleşmesi, iç transfer, dış trasfer, Appiah’ın durmu ve kamp organizasyonu ile ilgili neler olacağını kimse bilmiyor. Zico ile görüşmeler şuanda büyük bir bilmece haline dönüştü. Avukatı aracılığı ile şartlarını yönetime bildiren Brezilyalı hoca, tatil için gittiği ülkesinde başkan Yıldırım’ın kararını bekliyor. İç transferde prensip anlaşmasına varılan Semih Şentürk henüz imzayı atmadı, ancak bu konuda herhangi bir problem olmadığı vurgulanıyor. Sadece Semih’in Euro2008’de göstereceği performansa göre Avrupa’dan daha cazip teklif alabileceği endişesi var.

Appiah bilmecesi

Aureilo’nun sözleşmesini bir yıllık opsiyon hakkını kullanan yönetim, bu oyuncu konusunda şimdilik rahat gibi görünüyor. Ancak Brezilyalı futbolcunun menejeri her fırsatta yasal haklarını kullacaklarını dile getiriyor. Sezon başında sakatlanarak Türkiye’den ayrılan ve tedavisini İtalya’da sürdüren Appiah’ın durum da bir başka bilmece. Ganalı yıldız ile bağlantılar şu aşamada kesilmiş durumda. Son gelen bilgilere göre Appiah’ın damar problemi yüzde elli görülüyor. Ancak önümüzdeki sezon oynayıp oynayamacağı konusunda herhangi bir gelişme yok.

Önder düşünüyor

Önder Turacı için devreye giren başkan Yıldırım’ın çabaları henüz sonuç vermedi. FK Moskova ile anlaşan genç futbolcu tatil için gittiği Belçika’da düşünme aşamasında. Avrupa’da birçok ünlü kulüp bu tip sorunlarını ligin devre arasında çözümlerken, F.Bahçe lig bitmesine rağmen hala Yıldırım’ın vereceği kararları bekliyor. Takımın yeni sezon kamp yeri ve alternatifleri belirlenmesine rağmen teknik direktör sorunu henüz aşılamadı. Zico ile anlaşılması halinde sarı lacivertlilerin Avusturya’da kamp yapacağı öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz